Sztafetowe Biegi Przełajowe – Finał Grupy Północnej

  W dniu 08.10.2016r. w Przewięzi odbył się Finał Grupy Północnej w Sztafetowych Biegach Przełajowych. Dziewczęta z naszego gimnazjum wywalczyły bardzo dobre V miejsce uzyskując awans do Finału Wojewódzkiego. Chłopcy zajęli VIII miejsce co niestety nie wystarczyło aby awansować do następnego etapu. Piąte premiowane miejsce było jak najbardziej możliwe do uzyskania, ale na 15 uczniów wytypowanych do zawodów aż pięciu z nich nie pojawiło się w szkole w dniu zawodów (w tym dwóch z najlepszymi czasami). Przykro jest o tym pisać, tym bardziej, że niektórzy z nich po prostu zlekceważyli udział wykazując się nieodpowiedzialnością i zwykłym lenistwem. Szkoda bo chłopcy, którzy wystartowali naprawdę dali z siebie wszystko i przez to czuli się bardzo zawiedzeni postawą swoich nieodpowiedzialnych kolegów.

Statystyki

Odsłon artykułów:
2435938

Ogląda nas

Odwiedza nas 92 gości oraz 0 użytkowników.

Strona główna Zajęcia pozalekcyjne Sport Sztafetowe Biegi Przełajowe – Finał Grupy Północnej