Podsumowanie konkursu "Ortograficzna corrida 2013"

  26 lutego 2013 r. wszyscy uczniowie gimnazjum przystąpili do pisania testu kompetencji ortograficznych i interpunkcyjnych w ramach konkursu „Ortograficzna corrida”. Po sprawdzeniu testów komisja wyłoniła zwycięzców: I miejsce:  Natalia Ciwoniuk z kl. III A -92/100 pkt., II miejsce: Ewa Bienasz z kl. II C - 89/100 pkt., III miejsce: Maciej Zielepucha  z kl. I A – 83/100 pkt. oraz Monika Krzywicka  z kl. II C– 83/100 pkt.

  Zwycięzcy otrzymują nagrody książkowe, a dwoje z najwyższymi wynikami będzie reprezentować szkołę w IV Powiatowym Konkursie Ortograficznym w Augustowie. 
Zespołowo najwyższe wyniki w konkursie „Ortograficzna corrida 2013” uzyskała klasa  III A gimnazjum, która otrzymuje Puchar Przechodni oraz słodycze. Zwycięzcom gratulujemy.

Statystyki

Odsłon artykułów:
2279420

Ogląda nas

Odwiedza nas 58 gości oraz 0 użytkowników.

Strona główna Gimnazjum Konkursy Podsumowanie konkursu "Ortograficzna corrida 2013"