Zajęcia rozwijające zainteresowania uczniów szczególnie uzdolnionych plastycznie

  Na zajęcia rozwijające zainteresowania uczniów szczególnie uzdolnionych plastycznie uczęszcza 8 uczniów klasy III ( 4 dziewczynki  i 4 chłopców). Realizację 30 godzinnego programu zaplanowano na okres od 20.02.2013r. do 12.06.2013r.
  Ogólnym celem zajęć jest wspomaganie wszechstronnego i harmonijnego rozwoju dziecka, rozbudzanie kreatywności i wrażliwości estetycznej, a także  cieszenie się uzyskanym efektem. Kształtowanie odpowiedniego klimatu zajęć wyzwala w uczniach autentyczne zdolności tworzenia, a stosowanie różnorodnych technik plastycznych wpływa na atrakcyjność i dużą aktywność uczestników. Dzieci chętnie  wykonują zadania , wykazują motywację i zapał do pracy, bawią się kolorami i kształtami , wspierają się nawzajem. Przykładowe prace wykonane to: „Magiczne koła”, „Żółw”, „Dzień i noc”, „Wiosenne kwiaty”, „Ludzik – tuba” i inne. Zapraszamy do galerii zdjęć na stronę internetową szkoły.       

Statystyki

Odsłon artykułów:
2436672

Ogląda nas

Odwiedza nas 165 gości oraz 0 użytkowników.

Strona główna Zajęcia pozalekcyjne "Sukces i rozwój z indywidualizacją" Zajęcia rozwijające zainteresowania uczniów szczególnie uzdolnionych plastycznie