Wolontariusze i „Maleńka miłość" do jasełek

  Przygotowaliśmy wspólnie z podopiecznymi Stowarzyszenia „Pomóż Sobie" jasełka bożonarodzeniowe. Próby odbywały się w wielkich emocjach. Dobieranie strojów, wykonywanie dekoracji przynosiły wiele radości i zabawy. W przygotowania włączyli się rodzice naszych kolegów i koleżanek-zbudowanie szopki, żłóbka, ogniska, pomoc w przystrojeniu piekła. 18 grudnia 2016 r. wystąpiliśmy na spotkaniu opłatkowym w MGOK-u w Lipsku. Publiczność była zachwycona przedstawieniem. W spektaklu wystąpili: Ewa Matuszewska, Karolina Smykowska, Piotrek Chomiczewski, Dorotka Godlewska, Marlenka Matuszewska, Patrycja Godlewska, Wojtek Panasewicz, Maciek Gałaszewski, jego bracia Adam, Oliwier i wolontariusze: Ewa, Kasia, 2 Asie, Dobrusia, Gabrysia, Kinga, Paulina, Agnieszka, Krzysiek. Podczas oglądania widowiska niejednemu widzowi zakręciła się łezka w oku! Gratulujemy występującym!

Statystyki

Odsłon artykułów:
2393689

Ogląda nas

Odwiedza nas 82 gości oraz 0 użytkowników.

Strona główna Zajęcia pozalekcyjne Wolontariat Wolontariusze i „Maleńka miłość" do jasełek