"Mój szkolny kolega z misji"

Bierzemy udział w ogólnopolskim konkursie
MÓJ SZKOLNY KOLEGA Z MISJI
Konkurs służy odnowieniu i pogłębieniu świadomości misyjnej dzieci i młodzieży oraz ich odpowiedzialności za misje.

Weź AKTYWNY udział w konkursie!
1. Przygotuj pracę plastyczną pt. "GDZIE MISJONARZE – TAM NADZIEJA". Twoja praca nie może przekroczyć formatu A-3. Praca może być wykonana w formie rysunku (węglem, kredką itp.) lub obrazu (akwarelą, farbą olejną itp.). Nie będą przyjmowane prace przestrzenne (np. rzeźby). Prace należy dostarczyć do 10 marca 2017r. do pracowni katechetycznej.

2. WESPRZYJ NASZ UDZIAŁ W KATEGORII CHARYTATYWNEJ! Kup naszego zajączka, królika na kiermaszu. Zachęć innych do kupna! Zdobyte pieniądze przeznaczamy na wsparcie finansowe projektu „Remont i wyposażenie przyszpitalnego przedszkola w Katondwe (Zambia)". Siostry ze Zgromadzenia Sióstr Służebniczek NMP starowiejskie prowadzą przy szpitalu przedszkole, które zapewnia opiekę najuboższym dzieciom z okolicy oraz dzieciom pracowników szpitala. Potrzebny jest remont: zbudowanie sanitariatów, malowanie sal, ogrodzenie i przygotowanie placu zabaw, zakupić stoliki i krzesła oraz zabawki i pomoce dydaktyczne.

Statystyki

Odsłon artykułów:
2423152

Ogląda nas

Odwiedza nas 406 gości oraz 0 użytkowników.