ZABAWA CHOINKOWA W STOWARZYSZENIU „POMÓŻ SOBIE"

  Karnawał to czas radości i rozrywki. Zarówno mali, jak i duzi czekają okazji, aby się zabawić! Dnia 28.01.2017r. w MGOK-u w Lipsku odbył się bal choinkowy, w którym uczestniczyli nasi wolontariusze. Czas upływał dzieciom na wesołej zabawie, były korowody, kółeczka, tańce i przeróżne gry (z kolorową chustą, balonikami-zwierzakami, malowaniem twarzy) przeprowadzone przez animatorki. Kulminacyjnym punktem balu było pojawienie się Świętego Mikołaja, który wręczył wszystkim zebranym prezenty. Uśmiechy i wypieki na twarzach dzieci potwierdziły, że impreza była bardzo udana!

Statystyki

Odsłon artykułów:
2393722

Ogląda nas

Odwiedza nas 51 gości oraz 0 użytkowników.

Strona główna Zajęcia pozalekcyjne Wolontariat ZABAWA CHOINKOWA W STOWARZYSZENIU „POMÓŻ SOBIE"