„MISTRZ ORTOGRAFII"

  Wzorem lat ubiegłych w szkole podstawowej odbył się konkurs „Mistrz ortografii" przeznaczony dla uczniów klas V-VI . Najpierw przeprowadzono eliminacje klasowe. Uczniowie pisali dyktanda sprawdzające poziom umiejętności ortograficznych. Najlepsi wzięli udział w szkolnym etapie konkursu, który odbył się 24.02.2017r. Rozwiązując test sprawdzający znajomość poznanych w szkole podstawowej zasad, wszyscy mieli możliwość porównania swoich umiejętności w dziedzinie polskiej pisowni. Wyłoniono zwycięzców konkursu - „Mistrzów ortografii" w SP, a są nimi:

  • I miejsce- Angelika Wilczyńska kl.VIb oraz Weronika Krzywicka kl. V
  • II miejsce- Natalia Krawczuk kl.VIb

Serdecznie gratulujemy zwycięzcom!

Statystyki

Odsłon artykułów:
2436633

Ogląda nas

Odwiedza nas 156 gości oraz 0 użytkowników.