DOMINACJA DRUŻYN PIŁKI RĘCZNEJ GIMNAZJUM W POWIECIE AUGUSTOWSKIM

  Za nami Mistrzostwa Powiatu Augustowskiego w piłce ręcznej dziewcząt i chłopców szkół gimnazjalnych. Wspaniale w tym roku zaprezentowały się obie nasze drużyny. Po emocjonujących meczach zakończonych zwycięstwami zajęliśmy I miejsca w obu kategoriach, uzyskując awans do kolejnego etapu rozgrywek.

  W niedzielę 26.02 drużyna dziewcząt udała się do Nowinki na swoje zawody. Występując w składzie: Katarzyna Krzywicka, Laura Skardzińska, Angelika Danilczyk, Kinga Dobko, Klaudia Radziewicz, Paulina Chodukiewicz, Emilia Rutkowska, Patrycja Zambrowska, Laura Sztukowska, Gabriela Czokało, Diana Danilczyk, Dorota Prolejko, Weronika Danilczyk, Zuzanna Błaszczyk, Gabriela Chomiczewska oraz Natalia Paszko odniosły zwycięstwa z:

  • Gimnazjum w Płaskiej-11:4
  • Gimnazjum w Nowince-13:3
  • Gimnazjum nr 3 w Augustowie-14:9

Trenerem drużyny jest p. Leszek Zaniewski
  W poniedziałek 27.02 w Augustowie swoje mecze rozegrali chłopcy, grając w składzie: Hubert Bobrowicz, Paweł Chomiczewski, Mateusz Drapczyński, Daniel Krzywicki, Michał Masiejczyk, Daniel Parfieńczyk, Piotr Protasiewicz, Arkadiusz Siewiec, Bartosz Łuckiwicz, Maciej Toczyłowski, Jakub Wilczyński, Arkadiusz Buiński, Hubert Bielawski, Kacper Krzywicki, Krzysztof Boguszewski,
odnieśli następujące zwycięstwa z:

  • Gimnazjum nr 3 w Augustowie-19:8
  • Gimnazjum nr 1 w Augustowie- 15:10
  • Gimnazjum w Płaskiej- 15:8

Drużyna prowadzona jest przez: p. Zbigniewa Krzywickiego oraz p. Leszka Zaniewskiego.
GRATULUJEMY I ŻYCZYMY DALSZYCH SUKCESÓW.

Statystyki

Odsłon artykułów:
2436474

Ogląda nas

Odwiedza nas 149 gości oraz 0 użytkowników.

Strona główna Zajęcia pozalekcyjne Sport DOMINACJA DRUŻYN PIŁKI RĘCZNEJ GIMNAZJUM W POWIECIE AUGUSTOWSKIM