Wycieczka do Fabryki Misia

  W dniu 7 czerwca 2017r. roku odbyła się wycieczka do największego centrum zabaw dla dzieci Fabryki Misia w Białymstoku. Jest to plac zabaw pod dachem, gdzie dzieci mogą miło i pożytecznie spędzać czas. Obiekt jest dostosowany do wymagań i potrzeb dzieci w różnym wieku, toteż wszystkie nasze przedszkolaki znalazły coś dla siebie i aktywnie spędziły czas zaspokajając tym samym naturalną w tym wieku potrzebę ruchu. Po super dwugodzinnej zabawie wróciliśmy autokarami do przedszkola. Wycieczka z pewnością dostarczyła dzieciom niezapomnianych wrażeń. Dziękujemy bardzo rodzicom za pomoc w opiece nad naszymi milusińskimi.

Żegnaj kochane Przedszkole...

  Zakończenie roku w przedszkolu ma charakter podsumowania całorocznej pracy placówki, pokazania jej roli wychowawczej i wpływu na wszechstronny rozwój dzieci.
   Dzieci 6 letnie z grup Motylki i Pszczółki pożegnały przedszkole 22 czerwca 2017r.. Na uroczyste zakończenie przybyli rodzice, p. wicedyrektor Teresa Sapieha oraz przewodnicząca Rady Rodziców p. Agata Dadura. Starszaki żegnając się z przedszkolem, dziękowały wszystkim, których w przedszkolu przez te lata spotkały.  Pani dyrektor i wychowawczynie wręczyły 6 - latkom pamiątkowe birety, znaczki absolwenta, dyplomy ukończenia „starszaków" oraz upominki książkowe. Podziękowano wyróżnionym rodzicom, którzy w ogromny sposób angażowali się w rozwój naszego przedszkola. Został również wręczony list gratulacyjny p. i Sławomirowi Paszko za trud i pomoc w bardzo wysokich osiągnięciach wokalnych na szczeblu wojewódzkim córki Emilii.
   W pozostałych grupach Biedronki i Świerszczyki zakończenie roku odbyło się w salach. Były także życzenia, podziękowania, łzy smutku i radość z nadchodzących wakacji.  

  Naszym wychowankom życzymy miłego wypoczynku i powodzenia w uczniowskich zmaganiach. Będziemy tęsknić za starszakami :) I mamy nadzieję, że będą odwiedzać swoje wychowawczynie.

 

Dzień Mamy i Taty w grupie Świerszczyków

„Najlepszym  miejscem pod słońcem na ziemi jest dom, w którym dzieciom dano prawo  dokonywania wyborów mogących przygotować je do odpowiedzialnych decyzji  w przyszłości."

  25 maja w cudownej i bardzo rodzinnej atmosferze odbył się Dzień Mamy i Taty w grupie Świerszczyków. Przedszkolaki zaprosiły do siebie swoich rodziców,  przygotowały im występy artystyczne, życzenia i drobne upominki.

Po występie były życzenia, całusy, prezenty oraz wiele uśmiechów i radości. Za swoje popisy przedszkolaki zostały nagrodzone burzą braw.

  Takie uroczystości w gronie rodzinnym pozwalają umacniać rodzinne więzi, uczą miłości, szacunku, przywiązania, a dzieciom pozwalają zaprezentować zdobyte wcześniej umiejętności.

Rodzicom życzymy Wszystkiego Najlepszego z okazji Waszego Święta!

 

DZIEŃ OTWARTY W PLACÓWCE STRAŻY GRANICZNEJ W LIPSKU

  5 czerwca 2017r upłynął w Placówce Straży Granicznej w Lipsku pod hasłem „Dnia otwartego". Organizowana przez funkcjonariuszy Straży Granicznej akcja cieszyła się dużą popularnością i zainteresowaniem wśród dzieci. Grupa 80 przedszkolaków miała niepowtarzalną okazję zapoznania się z codzienną służbą w ochronie granicy państwowej.
  Dziękujemy komendantowi oraz wszystkim funkcjonariuszom SG w Lipsku za zaproszenie i życzymy samych sukcesów i przyjemności w służbie, pracy oraz codziennym życiu.

 

W Przedszkolu Dzień Dziecka był bardzo wesoły

  Dzień Dziecka to najbardziej oczekiwane przez maluchy święto. 1 czerwca 2017r. panie w przedszkolu wraz z rodzicami zorganizowały dla nich mnóstwo atrakcji. W godzinach porannych przy szkole czekały na dzieci animatorki. Natomiast po półtorej godzinie zabaw wszyscy wrócili do swoich sal. Grupy: Biedronki i Motylki wspólnie bawiły się na sali gimnastycznej. Tam, rodzice przygotowali szereg zabaw, konkursów i tańców. Pozostałe dwie grupy Pszczółki i Świerszczyki świętowały w swoich salach.
   Jak przystało na Dzień Dziecka, nie mogło podczas festynu zabraknąć też prezentów dla milusińskich - każdy maluch otrzymał niespodziankę.

„Pszczółki” w klasie I

  Dnia 14.06.2017 r. grupa „Pszczółek była na wycieczce w szkole, w klasie pierwszej. Starszaki siedziały w ławkach jak ich starsi koledzy, uczestniczyły w lekcji, zapoznały się z wyprawką pierwszaka. Pani Basia zadała im nawet pracę domową !

  Po wizycie w klasie I „Pszczółki” obejrzały pomieszczenia w szkole : szatnię, łazienkę, bibliotekę, jadalnię, salę gimnastyczną.

  Dziękujemy p. Basi Szczepanik i starszym kolegom za miłe przyjęcie. Do zobaczenia po wakacjach!

Statystyki

Odsłon artykułów:
1098115

Ogląda nas

Odwiedza nas 30 gości oraz 0 użytkowników.

Strona główna Wydarzenia Wydarzenia z przedszkola