Dzień Dziecka w Przedszkolu

  Dzień Dziecka to bardzo radosny dzień dla wszystkich dzieci, taki też był i dla naszych przedszkolaków 4 czerwca 2018.
Dzień obfitował w liczne atrakcje: malowanie twarzy, zagadki, konkursy, rzucanie do celu, zabawy z chustą animacyjną, przeciąganie liny, zumba, eksperymenty, bańki. Wszystkie te atrakcje zorganizowały mamy naszych przedszkolaków, za co, ogromnie im dziękujemy.
  Na zakończenie dnia każdy otrzymał małą niespodziankę. I choć przedszkolaki codziennie otrzymują wiele miłości i serca od rodzin i nauczycielek, w tym czasie czuły się naprawdę wyjątkowo, uśmiech nikomu nie schodził z twarzy. Dzień pełen wrażeń szybko się skończył, ale wspomnienia pozostaną na długo.

Dni otwarte przedszkola

Przedszkolaki uczciły Święto swoich Rodziców

  Pamiętając o tym bardzo ważnym święcie, jakim jest Dzień Mamy i Taty postanowiliśmy tradycyjnie zaprosić Ich do naszego przedszkola i przygotowaliśmy wspaniałe przedstawienia. Motylki i Pszczółki bawiły się z Rodzicami 23 maja, Biedronki - 24 maja, a Świerszczyki - 25 maja.

Czytaj więcej: Przedszkolaki uczciły Święto swoich Rodziców

Motylki w Placówce Straży Granicznej w Lipsku

  W dniu 18 maja 2018 roku w godz. porannych przedszkolaki z grupy Motylków odwiedziły Placówkę Straży Granicznej w Lipsku. Funkcjonariusze SG zaprezentowali pokaz psa służbowego, zapoznali dzieci ze sprzętem służbowym i pojazdami służbowym. Dużym zainteresowaniem cieszył się punkt, w którym utworzono imitację pasa drogi granicznej, gdzie odbyła się pogadanka na ten temat i sankcjach grożących za wejście na pas przez osoby nieuprawnione.  

  Dziękujemy komendantowi oraz wszystkim funkcjonariuszom SG w Lipsku za życzliwe przyjęcie, niezapomniane wrażenia i życzymy samych sukcesów i przyjemności w służbie, pracy oraz codziennym życiu.

Wyniki konkursu plastycznego pod hasłem: „Moja ulubiona głoska”

   W kwietniu dzieci z grupy: „Biedronki”, „Motylki” oraz „Pszczółki” (5/6 - latki) z Przedszkola Samorządowego w Lipsku  wzięły udział w konkursie plastycznym pod hasłem: „Moja ulubiona głoska”. Spośród wielu prac wyłoniono zwycięzców.

Czytaj więcej: Wyniki konkursu plastycznego pod hasłem: „Moja ulubiona głoska”

Statystyki

Odsłon artykułów:
2313883

Ogląda nas

Odwiedza nas 97 gości oraz 0 użytkowników.

Strona główna