Choinka noworoczna w sp

  W czwartek 04.01.18 r. w naszej szkole odbyła się choinka noworoczna połączona z balem przebierańców. Prowadzili ją animatorzy z Białegostoku. Imprezę urozmaiciły konkursy, gry, tańce, w których dzieci brały aktywny udział. Atrakcją dnia był długo wyczekiwany Mikołaj, który obdarzył dzieci prezentami. Wszyscy bawili się wspaniale. Zapraszamy do obejrzenia zdjęć...

"Kolęda na Ziemi..."

  Uczniowie klas III pod opieką p. E. Sapieszko, p. E. Parfieńczyk i  p. A. Danilczyk    wystawili  19.12.17 r.   przedstawienie   jasełkowe pt. „Kolęda na Ziemi…” dla osób samotnych w MGOK-u  oraz 22.12.17 r. dla uczniów, rodziców i pracowników ZSS w Lipsku. Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji.

uczniowie klas III z wychowawczyniami

Z wizytą w wiosce św. Mikołaja

  08.12.17 r. uczniowie klas II–III wybrali się z wizytą do wioski św. Mikołaja w Pomigaczach.

Czytaj więcej: Z wizytą w wiosce św. Mikołaja

"Bajka o dzielnym szewczyku"

  15 grudnia 2017 r. uczniowie klas I – III mieli okazję obejrzenia teatrzyku pt. „Bajka o dzielnym szewczyku”. Spektakl wystawiono na scenie kina w Dąbrowie Białostockiej, zatem oprócz przedstawienia mieliśmy krótką wycieczkę autobusową.

Czytaj więcej: "Bajka o dzielnym szewczyku"

Zapowiadają się słodkie Święta!

  A wszystko dzięki uczniom kl. Ia i ich rodzicom. 14 grudnia dzieci wzięły udział w zajęciach podczas których przygotowywały świąteczne pierniki. W dekorowaniu ograniczała ich tylko wyobraźnia, co widać na załączonych zdjęciach. Smakołyki stworzone przez uczniów z pewnością sprawią, że stoły wigilijne będą jeszcze bardziej radosne i kolorowe.

Mikołajki w SP

  6 grudnia tradycyjnie obchodziliśmy Mikołajki. W szkole już zrobiło się świątecznie. Wszyscy uczniowie otrzymali prezenty, które wręczył sam święty Mikołaj i jego urocze asystentki. Czapki Mikołaja i czerwone stroje to obowiązujący strój w tym dniu. Nauczyciele trochę przymknęli oko na drobne niedociągnięcia wiedzowe i po prostu nie pytali. Na szczęście w worku nie było rózgi, bo przecież w szkole w Lipsku uczą się same  grzeczne dzieci.

Statystyki

Odsłon artykułów:
2396031

Ogląda nas

Odwiedza nas 58 gości oraz 0 użytkowników.

Strona główna Wydarzenia Wydarzenia ze szkoły podstawowej