Pierwsza dyskoteka

  Dopiero zaczęliśmy się wdrażać do obowiązków szkolnych, dopiero przywitaliśmy się po wakacjach i już- pierwsza dyskoteka! Ale przecież tak ma być! W szkole zdobywamy nie tylko wiedzę, ale także inne umiejętności, taneczne także. Szczególnie na to wydarzenie czekali uczniowie klas czwartych, bo to pierwsza dyskoteka w nowym etapie nauczania, ale nie ma tak łatwo.

Czytaj więcej: Pierwsza dyskoteka

Wycieczka do Parku Linowego w Doktorcach

  13 czerwca klasy II i V pojechały do Parku Linowego w Doktorcach. Czekały tam na nich trasy: mała, mała trudna i mała wysoka. Uczniowie mogli również korzystać z: euro bungee, żyroskopu, tyrolki długiej dziecięcej i przejazdu kolejką.

  Przed wejściem do parku zostali wyposażeni w profesjonalny sprzęt asekuracyjny (uprzęże, lonże, karabinki, rolkę, kask). Następnie instruktor wyjaśnił  zasady posługiwania się tym sprzętem i pokazywał, w jaki sposób prawidłowo pokonać przeszkody. Wszyscy powtarzali prezentowane czynności, a instruktor eliminował ewentualne błędy. Po ukończeniu szkolenia  dopuszczał osoby do  wejścia na  trasy parku linowego. Przez cały czas uczniowie byli pod obserwacją instruktorów i opiekunów,  którzy pomagali w prawidłowym przejściu trasy.

  Było bardzo wesoło, pogoda dopisała. Atrakcyjnie spędziliśmy dzień.

Z wizytą w Placówce Straży Granicznej

  Klasy I - VI z wizytą w Placówce Straży Granicznej w Lipsku. Funkcjonariuszom SG dziękujemy za gościnę.

Dzień Mamusi!

„Jeden dzień szczególnie swym blaskiem w maju kusi:

 dla jednych to Dzień Matki,  a dla mnie Dzień Mamusi!”

  26 maja odbył się uroczysty apel z okazji Święta Mamy. Uczniowie klas drugich pod opieką swoich wychowawczyń  recytowali przepięknie wiersze, śpiewali piosenki i tańczyli „Krakowiaka oraz układ taneczny „Woogie- Boogie” pod kierunkiem p.Wioli Rokita.

  Po występach artystycznych  uczniowie wręczyli swoim mamom  różę oraz własnoręcznie wykonane upominki.

  W wesołej atmosferze, przy słodkim poczęstunku upłynęła dalsza część uroczystości.

„Abyś zawsze przy nas była, najpiękniejsza i jedyna,

                                  mądra, dobra, ukochana, taka bliska- nasza mama”

                                                                                             Klasy drugie i wychowawczynie

KLASY TRZECIE W WARSZAWIE

  10 maja 2017 r. uczniowie klas trzecich i przedstawiciele klasy piątej odwiedzili stolicę. Na wycieczkę złożyło się zwiedzanie „przyrodnicze, historyczne i naukowe". Spotkanie z Warszawą rozpoczęło się od spacerowania po ZOO. Tu największe emocje wzbudziły niedźwiedzie polarne i tygrys. Po zachwytach nad licznymi zwierzętami udaliśmy się na Starówkę.

Czytaj więcej: KLASY TRZECIE W WARSZAWIE

Statystyki

Odsłon artykułów:
2422094

Ogląda nas

Odwiedza nas 429 gości oraz 0 użytkowników.

Strona główna