„O wesołym Sindbadzie Żeglarzu”

  24 lutego 2017r. uczniowie klas I-III obejrzeli w kinie w Dąbrowie Białostockiej spektakl teatralny w wykonaniu aktorów z Katolickiego Teatru w Krakowie pt. „O wesołym Sindbadzie Żeglarzu". Przestawienie wywołało u młodych widzów wiele pozytywnych emocji. Jest to dowód na to, jak silnie dzieci reagują na żywe słowo.

Wycieczka do Warszawy

  28.02.2017r. uczniowie klas III, IV, V oraz VI uczestniczyli w wycieczce do Warszawy- „Pożegnanie zimy w stolicy". Rzeczywiście pożegnaliśmy zimę w Warszawie, ponieważ była to ostatnia okazja, aby skorzystać z lodowiska przy Pałacu Kultury i Nauki. Mogliśmy także obserwować pracę w telewizji, obejrzeć studio, w którym powstaje program „Pytanie na śniadanie", a także zwiedzić Muzeum telewizji. Wielu sportowych wrażeń dostarczył pobyt na trampolinach. Wycieczka zakończyła się w Wilanowie- tam podziwialiśmy przepiękne Ogrody świateł.

CHOINKA NOWOROCZNA W SZKOLE PODSTAWOWEJ

  17 stycznia odbyła się choinka noworoczna uczniów klas I-III. Bawili się oni wraz z wodzirejami z Filharmonii Białostockiej. Wszystkie dzieci były pięknie przebrane, a rodzice także włączyli się do organizacji imprezy, przygotowując poczęstunek swoim pociechom. Na zakończenie uczniów tradycyjnie odwiedził Mikołaj.
  Starsi uczniowie po południu bawili się na dyskotece.

WALENTYNKI

  Święto zakochanych obchodziliśmy także w SP. Koło scrapowe, pracując pod czujnym okiem pani A. Boruch przygotowało kiermasz kartek, natomiast Samorząd Uczniowski zajął się ich dostarczeniem , organizując pocztę walentynkową. W tym szczególnym dniu wszyscy mogli przesłać ciepłe słowa uznania, sympatii, budząc radość obdarowanych. Wśród uczniowskich strojów dominował kolor czerwony.

MIKOŁAJKI W SP

  Mikołajki w szkole z pewnością mają wyjątkowy charakter. Uczniowie z niecierpliwością oczekiwali na prezenty, a samorządowy Mikołaj miał pełne ręce roboty, ponieważ wszystkie grzeczne dzieci otrzymały podarunki. Z pomocą przyszły mu dwie urocze Śnieżynki, gdyby nie one, nie wiadomo, czy zdążyłby na czas. Wszystko się jednak udało. Prezenty rozdane. Mikołaj odwiedzi nas w przyszłym roku.

Statystyki

Odsłon artykułów:
2396513

Ogląda nas

Odwiedza nas 76 gości oraz 0 użytkowników.

Strona główna