DZIAŁANIA HARCERZY PODCZAS WAKACJI

  Harcerze z naszej drużyny spędzili część wakacji bardzo pracowicie. 23 czerwca na bazie harcerskiej w Suchej Rzeczce, wspólnota Hufca ZHP Augustów zorganizowała zlot z okazji stulecia powstania harcerstwa na terenie Augustowa. Przedstawiciele naszej drużyny byli również tam obecni jako zaproszeni goście.

Czytaj więcej: DZIAŁANIA HARCERZY PODCZAS WAKACJI

HARCERZE NA PIKNIKU RODZINNYM

  Na pikniku rodzinnym, który się odbył 17 czerwca 2018r. nie mogło również zabraknąć harcerzy. Na zaproszenie Towarzystwa Przyjaciół Lipska z ochotą odpowiedzieliśmy „tak”. Nasze harcerki służyły swoją pomocą w malowaniu twarzy, zabawach z chustą animacyjną, robieniu baniek mydlanych i innych atrakcjach dla dzieci.

Czytaj więcej: HARCERZE NA PIKNIKU RODZINNYM

Święto Konstytucji Trzeciego Maja

  Świąteczne majowe dni to świetna okazja nie tylko do wypoczynku, ale i do radosnego świętowania. Nasza drużyna jak co roku uczciła 227. rocznicę uchwalenia Konstytucji 3 Maja gromadząc się licznie na nabożeństwie w intencji naszej Ojczyzny.

Czytaj więcej: Święto Konstytucji Trzeciego Maja

JEST TAKIE MIEJSCE, TAKI KRAJ…

  Pierwszy weekend czerwca był dla naszych harcerzy czasem spotkania z bracią harcerską Hufca Sokółka. W dniach 2-3 czerwca w bazie harcerskiej w Kamiennej odbył się kolejny już Zlot Hufca. Tegoroczne spotkanie druhów miało szczególny charakter, harcerze uczcili 100-lecie odzyskania przez Polskę niepodległości oraz 100-lecie ZHP.

Czytaj więcej: JEST TAKIE MIEJSCE, TAKI KRAJ…

155. ROCZNICA WYBUCHU POWSTANIA STYCZNIOWEGO

   W przepiękną wiosenną pogodę, 28 kwietnia 2018r , już po raz kolejny nasi harcerze wyruszyli na wędrówkę szlakiem Powstańców Styczniowych po Puszczy Knyszyńskiej. W tym roku nasze patrole starszoharcerskie prowadzone były przez naszych instruktorów dh Leszka oraz dh. Elę i Bożenę.

Czytaj więcej: 155. ROCZNICA WYBUCHU POWSTANIA STYCZNIOWEGO

Statystyki

Odsłon artykułów:
2316824

Ogląda nas

Odwiedza nas 53 gości oraz 0 użytkowników.

Strona główna