Nauczyciele wychowania fizycznego uczący w Zespole Szkoł Samorządowych w Lipsku oraz prowadzone przez nich zajęcia pozalekcyjne w roku szkolnym 2016/2017:

zajęcia rekreacyjno - sportowe:

  • mgr Wioletta Sielawa,
  • mgr Piotr Łazuk,
  • mgr Zbigniew Krzywicki,
  • mgr Leszek Zaniewski.

WIEŚCI Z PARKIETÓW

  W dniu 25.03.2019 roku w Jabłoni Kościelnej kolejny etap rozgrywek (Finał Wojewódzki ) rozegrały nasze piłkarki ręczne w ramach Igrzysk Młodzieży Szkolnej(klasy VII-VIII SP oraz III G). W zawodach wzięły udział reprezentacje: SP nr 49 w Białymstoku, SP w Poświętnem, SP w Nowych Piekutach oraz nasza reprezentacja.

Czytaj więcej: WIEŚCI Z PARKIETÓW

PIŁKARKI RĘCZNE JUŻ W ÓSEMCE NAJLEPSZYCH W WOJEWÓDZTWIE

  Dwa dni (czwartek- 28.02 oraz niedziela- 03.03) trwała rywalizacja piłkarek ręcznych w półfinale wojewódzkim w ramach Igrzysk Młodzieży Szkolnej ( klasy VII-VIII SP oraz III G) w Dąbrowie Białostockiej. Do zawodów zgłoszone zostały drużyny: SP w Dąbrowie Białostockiej, SP 3 w Augustowie, SP 7 w Suwałkach, SP w Sidrze oraz nasza szkoła.

Czytaj więcej: PIŁKARKI RĘCZNE JUŻ W ÓSEMCE NAJLEPSZYCH W WOJEWÓDZTWIE

PIŁKA RĘCZNA - CHŁOPCY KL. IV-VI

  Nie będą mile wspominać wyjazdu do Dąbrowy Białostockiej nasi chłopcy z drużyny piłki ręcznej klas IV-VI. 18.02.2019 roku rozgrane zostały zawody na szczeblu ½ Finału Wojewódzkiego czyli Eliminacje i Finał Grupy Północnej. Po dwóch porażkach z SP w Szudziałowie i SP w Suwałkach odpadliśmy z dalszych rozgrywek.

Czytaj więcej: PIŁKA RĘCZNA - CHŁOPCY KL. IV-VI

KOLEJNY ROK NAJLEPSZE W POWIECIE

  24.02.2019 roku w Augustowie rozpoczęły swoje boje piłkarki ręczne w ramach Igrzysk Młodzieży Szkolnej( startują klasy VII- VIII SP oraz III G). W zawodach powiatowych wystartowały trzy drużyny: SP 3 Augustów, SP Płaska oraz SP Lipsk. Nasze dziewczęta zdecydowanie wygrały oba spotkania zajmując I MIEJSCE, zdobywając tytuł MISTRZA POWIATU AUGUSTOWSKIEGO i awansując do dalszego etapu rozgrywek.

Czytaj więcej: KOLEJNY ROK NAJLEPSZE W POWIECIE

CHŁOPCY KLAS V-VI - MISTRZAMI POWIATU

  W dniu 09.02.2019 r. swoje zmagania w piłce ręcznej rozpoczęli chłopcy klas V-VI. Był  to ich  pierwszy występ w tak poważnych zawodach. Spisali się wręcz wyśmienicie zajmując w powiecie augustowskim I miejsce. W rozgrywkach wzięły udział reprezentacje szkół: SP 3 w Augustowie, SP 4 w Augustowie, SP w Bargłowie oraz SP w Lipsku.

Czytaj więcej: CHŁOPCY KLAS V-VI - MISTRZAMI POWIATU

Eliminacje gminne w piłce ręcznej chłopców kl. VIII i Gimnazjum

  W dniu 09.02.2019r. w Płaskiej odbyły się eliminacje gminne w piłce ręcznej chłopców. W turnieju uczestniczyły cztery drużyny ze szkół w: Płaskiej, Białobrzegach, Bargłowie i Lipsku. Nasza drużyna wygrała wszystkie trzy mecze zajmując I miejsce i awansując do zawodów powiatowych. Niestety trzeba też uczciwie powiedzieć , że wynik naszego zespołu był lepszy niż gra. W pierwszym meczu z Bargłowem chłopcy sprawiali wrażenie jakby pierwszy raz grali w piłkę ręczną. Być może częściowo to wina stresu, ale błędów własnych było zdecydowanie za dużo.

Skład drużyny: Stanisław Olszewski, Paweł Dobko, Filip Czokało, Jakub Rolewicz, Mieszko Skardziński, Krzysztof Boguszewski, Arkadiusz Drapczyński. Rezerwowi: Jakub Klepadło, Tomasz Rakus, Krzysztof Ostrowski, Jakub Czygier, Mateusz Białous, Piotr Kieczeń, Łukasz Buiński, Artur Skardziński.
Trener drużyny: Zbigniew Krzywicki.

Statystyki

Odsłon artykułów:
2128192

Ogląda nas

Odwiedza nas 42 gości oraz 0 użytkowników.