Nauczyciele wychowania fizycznego uczący w Zespole Szkoł Samorządowych w Lipsku oraz prowadzone przez nich zajęcia pozalekcyjne w roku szkolnym 2016/2017:

zajęcia rekreacyjno - sportowe:

 • mgr Wioletta Sielawa,
 • mgr Piotr Łazuk,
 • mgr Zbigniew Krzywicki,
 • mgr Leszek Zaniewski.

MIMO WAKACJI TRENOWAŁY I GRAŁY

  Bardzo dobre występy piłkarek ręcznych naszego gimnazjum w roku szkolnym 2016/2017 zaowocowały powołaniami do kadry województwa podlaskiego. W drużynie znalazły się: Diana Danilczyk, Gabriela Czokało oraz Zuzanna Błaszczyk. W czasie wakacji wzięły one udział w dwóch zgrupowaniach i dwóch turniejach. Pierwszy odbył się w ramach XXIII Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży w Sportach Letnich.  Zawody rozegrane zostały w Karczewie w dniach 17-21.07.2017 r. Piłkarki nasze zagrały z reprezentacjami województw: pomorskiego, świętokrzyskiego i opolskiego, zajmując IV miejsce w swojej grupie. W dniach 19- 23.08.2017 r. w Giżycku rozegrany został XIV  Mazurski Festiwal Piłki Ręcznej Dziewcząt i Chłopców. W zawodach wystąpiła reprezentacja województwa z naszymi dziewczętami w składzie. Szczypiornistki w swojej kategorii wiekowej ostatecznie zajęły bardzo dobre III miejsce.

 

"Gramy w Ręczną"

PRZEŻYJMY TO JESZCZE RAZ - SUKCESY SPORTOWE GIMNAZJUM 2016/2017

  Rok szkolny 2016/17 obfitował w wiele emocji związanych ze startami naszych sportowców. Do najważniejszych możemy zaliczyć:

Czytaj więcej: PRZEŻYJMY TO JESZCZE RAZ - SUKCESY SPORTOWE GIMNAZJUM 2016/2017

NA STADIONACH LEKKOATLETYCZNYCH

  Wiele emocji dostarczyły starty naszych zawodników w zawodach „królowej sportu”.

13 maja 2017 r. - zawody powiatowe w Augustowie

Gimnazjum reprezentowały - dziewczęta:

 • Gabriela Comiczewska-100m- V miejsce
 • Laura Sztukowska- 100m- VI miejsce
 • Klaudia Radziewicz – 300m- IV miejsce
 • Gabriela Dobko- 600m- V miejsce
 • Kinga Dobko- 1000m- III miejsce
 • Mariola Krysiuk- 1000m- IV miejsce
 • Gabriela Chomiczewska, Laura Sztukowska, Izabela Borodziuk, Klaudia Radziewicz- sztafeta 4x100m- I miejsce
 • Katarzyna Krzywicka- VII miejsce

 

Czytaj więcej: NA STADIONACH LEKKOATLETYCZNYCH

PUCHAR WOJEWÓDZTWA PODLASKIEGO W PIŁCE RĘCZNEJ KLAS I-II

  W Zespole Szkół w Kleosinie 06 czerwca swój półfinał rozegrały dziewczęta. Wystąpiły w następującym składzie: Diana Danilczyk, Patrycja Aleksiejczyk, Gabriela Czokało, Weronika Danilczyk, Dorota Prolejko, Maja Żuk, Beata Awramik, Karolina Margielewicz, Natalia Paszko, Gabriela Chomiczewska oraz Zuzanna Błaszczyk. Dziewczęta rozegrały trzy mecze: zwycięstwa odniosły z PG Kleosin oraz PG Poświętne, a zremisowały z PG w Dabrowie Białostockiej. Ostatecznie zajęły I miejsce i awansowały do ścisłego finału.

Czytaj więcej: PUCHAR WOJEWÓDZTWA PODLASKIEGO W PIŁCE RĘCZNEJ KLAS I-II

NIE DLA NAS WALKA O MEDALE

  Bardzo ciężki tydzień za naszymi sportowcami. Nadzieje i marzenia były ogromne i mimo, iż nie udało się ich zrealizować wyniki są zadawalające.
  Jako pierwsze zaprezentowały się nasze piłki ręczne. 28.03 po trzy godzinnej podróży rozegrały swoje zawody w Siemiatyczach. Ponosząc porażki z Gimnazjum w Nowych Piekutach i Siemiatyczach oraz wygrywając z G nr 6 w Białymstoku odpadły z dalszych rozgrywek. Ostatecznie zostaliśmy sklasyfikowani na V-VI miejscu w województwie.

Czytaj więcej: NIE DLA NAS WALKA O MEDALE

Statystyki

Odsłon artykułów:
1093252

Ogląda nas

Odwiedza nas 52 gości oraz 0 użytkowników.