Nauczyciele wychowania fizycznego uczący w Zespole Szkoł Samorządowych w Lipsku oraz prowadzone przez nich zajęcia pozalekcyjne w roku szkolnym 2016/2017:

zajęcia rekreacyjno - sportowe:

  • mgr Wioletta Sielawa,
  • mgr Piotr Łazuk,
  • mgr Zbigniew Krzywicki,
  • mgr Leszek Zaniewski.

Mistrzostwa Powiatu w Tenisie Stołowym (zawody drużynowe kl.VII,VIII i Gimnazjum)

W dniu 26.10.2018r. w Białobrzegach odbyły się Drużynowe Mistrzostwa Powiatu w Tenisie Stołowym. W kategorii chłopców uczestniczyło 9 szkół. Drużyna z naszej szkoły zajęła bardzo dobre III miejsce, awansując do Finału Grupy Północnej.

Skład zespołu: Klaudiusz Parfieńczyk. Paweł Dobko, Krzysztof Ostrowski, Stanisław Olszewski. Trener drużyny: Zbigniew Krzywicki.

PRZEŻYJMY TO JESZCZE RAZ- DZIEWCZĘTA KL.VII I GIMNAZJUM

ADA MISTRZYNIĄ WOJEWÓDZTWA

ADA MISTRZYNIĄ WOJEWÓDZTWA

   Wiele lat przyszło nam czekać aby nasz uczeń, nasz zawodnik stanął na najwyższym stopniu podium. Ale warto było. Dokonała tego po raz pierwszy w historii naszego gimnazjum Adriana Borodziuk, która w sobotę 26.05.2018 roku na stadionie w Białymstoku zajęła I MIEJSCE na Gimnazjadzie w lekkiej atletyce w ramach Igrzysk Młodzieży Szkolnej  w chodzie sportowym na 3 km, zdobywając tytuł MISTRZYNI WOJEWÓDZTWA PODLASKIEGO.

Czytaj więcej: ADA MISTRZYNIĄ WOJEWÓDZTWA

Finał Grupy Północnej w lekkiej atletyce

   W dniu 16.05.2018r. w Suwałkach odbyły się Igrzyska Młodzieży Szkolnej w lekkiej atletyce – Finał Grupy Północnej. Z naszej szkoły najlepiej zaprezentowała się Adriana Borodziuk, która zajęła I miejsce w chodzie sportowym na 3km oraz Tomasz Rakus w biegu na 100m. Oboje uzyskali awans do Finału Wojewódzkiego.

Czytaj więcej: Finał Grupy Północnej w lekkiej atletyce

IGRZYSKA MŁODZIEŻY SZKOLNEJ – INDYWIDUALNA LEKKOATLETYKA

  W dniu 12.05.2018r. w Augustowie odbyły się zawody lekkoatletyczne uczniów kl.VII i Gimnazjum. Z naszej szkoły najlepsze miejsca i awans do Finału Grupy Północnej uzyskali:

Czytaj więcej: IGRZYSKA MŁODZIEŻY SZKOLNEJ – INDYWIDUALNA LEKKOATLETYKA

ZABRAKŁO JEDNEJ BRAMKI

  23 kwietnia w Bielsku Podlaskim nasze szczypiornistki rozegrały kolejny etap rozgrywek- ¼ Finału Wojewódzkiego. Po dwóch zwycięstwach i jednej porażce przyszło nam przełknąć gorycz odpadnięcia z dalszych rozgrywek. Ostatecznie zabrakło jednej rzuconej bramki.

Czytaj więcej: ZABRAKŁO JEDNEJ BRAMKI

Statystyki

Odsłon artykułów:
1879628

Ogląda nas

Odwiedza nas 177 gości oraz 0 użytkowników.