Nauczyciele wychowania fizycznego uczący w Zespole Szkoł Samorządowych w Lipsku oraz prowadzone przez nich zajęcia pozalekcyjne w roku szkolnym 2016/2017:

zajęcia rekreacyjno - sportowe:

  • mgr Wioletta Sielawa,
  • mgr Piotr Łazuk,
  • mgr Zbigniew Krzywicki,
  • mgr Leszek Zaniewski.

NIE DLA NAS WALKA O MEDALE

  Bardzo ciężki tydzień za naszymi sportowcami. Nadzieje i marzenia były ogromne i mimo, iż nie udało się ich zrealizować wyniki są zadawalające.
  Jako pierwsze zaprezentowały się nasze piłki ręczne. 28.03 po trzy godzinnej podróży rozegrały swoje zawody w Siemiatyczach. Ponosząc porażki z Gimnazjum w Nowych Piekutach i Siemiatyczach oraz wygrywając z G nr 6 w Białymstoku odpadły z dalszych rozgrywek. Ostatecznie zostaliśmy sklasyfikowani na V-VI miejscu w województwie.

Czytaj więcej: NIE DLA NAS WALKA O MEDALE

KOLEJNY SUKCES SPORTOWCÓW Z NASZEGO GIMNAZJUM

  W sobotę 25 marca na trasach lasów augustowskich odbyły się Mistrzostwa Powiatu Augustowskiego w drużynowych biegach przełajowych. Po raz pierwszy w takiej formule odbyły się zawody. Drużyna składała się z 12 zawodniczek lub zawodników w trzech kategoriach wiekowych: klas I, II oraz III. Uzyskanym miejscom przydzielane były odpowiednio punkty. Suma wszystkich dawała wynik szkoły. W tej rywalizacji świetnie spisały się nasze dziewczęta. Startując w składzie:

  • Klasy I- Gabriela Chomiczewska, Natalia Paszko, Mariola Krysiuk, Agata Tkaczuk
  • Klasy II- Gabriela Czokało, Diana Danilczyk, Adriana Borodziuk, Dominika Dadura
  • Klasy III- Kinga Dobko, Gabriela Dobko, Patrycja Raś, Laura Sztukowska

zajęły I miejsce zdobywając tytuł Mistrza Powiatu Augustowskiego.

Wśród rezerwowych wystąpiły: Agata Lisowska, Klaudia Hejko oraz Agnieszka Sztukowska. Grupa trenowana jest przez p. Leszka Zaniewskiego.

Czytaj więcej: KOLEJNY SUKCES SPORTOWCÓW Z NASZEGO GIMNAZJUM

OBIE NASZE DRUŻYNY JUŻ W ÓSEMCE WOJEWÓDZTWA

  Za nami kolejny emocjonująca sobota i niedziela z piłką ręczną. Rozgrywki w Mistrzostwach Grupy Północnej kończyły drużyny dziewcząt i chłopców z Gimnazjum.
Pierwsi wystąpili panowie. W sobotę 11.03.2017r. rozegrali dwa mecze. Najpierw wygrali 21:11 z Suwałkami Gimnazjum nr 1, a następnie po bardzo ciekawym, stojącym na wysokim poziomie meczu ulegli Dąbrowie Białostockiej- 19:17.

Czytaj więcej: OBIE NASZE DRUŻYNY JUŻ W ÓSEMCE WOJEWÓDZTWA

TRWA WSPANIAŁA PASSA NASZYCH PIŁKAREK I PIŁKARZY RĘCZNYCH

  „To było fenomenalne, fantastyczne , no i fajne"- tak harcerskim okrzykiem można skomentować to co wydarzyło się na parkiecie hali sportowej ZSS w Dąbrowie Białostockiej w miniony weekend. W sobotę 4 marca eliminacje Mistrzostw Finału Grupy Północnej rozgrywali chłopcy.

Czytaj więcej: TRWA WSPANIAŁA PASSA NASZYCH PIŁKAREK I PIŁKARZY RĘCZNYCH

DOMINACJA DRUŻYN PIŁKI RĘCZNEJ GIMNAZJUM W POWIECIE AUGUSTOWSKIM

  Za nami Mistrzostwa Powiatu Augustowskiego w piłce ręcznej dziewcząt i chłopców szkół gimnazjalnych. Wspaniale w tym roku zaprezentowały się obie nasze drużyny. Po emocjonujących meczach zakończonych zwycięstwami zajęliśmy I miejsca w obu kategoriach, uzyskując awans do kolejnego etapu rozgrywek.

Czytaj więcej: DOMINACJA DRUŻYN PIŁKI RĘCZNEJ GIMNAZJUM W POWIECIE AUGUSTOWSKIM

PIŁKA RĘCZNA CHŁOPCÓW- GIMNAZJUM

  W dniu 14.01.2017 roku w Płaskiej rozpoczęli swoje zmagania nasi szczypiorniści. Po zwycięstwach z drużynami z Białobrzeg, Nowinki oraz Płaskiej chłopcy zajęli I miejsce i awansowali na zawody powiatowe. Skład drużyny: Hubert Bielawski, Hubert Bobrowicz, Krzysztof Boguszewski, Paweł Chomiczewski, Mateusz Drapczyński, Daniel Krzywicki, Kacper Krzywicki, Daniel Parfieńczyk, Maciej Toczyłowski.

  Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

Statystyki

Odsłon artykułów:
960973

Ogląda nas

Odwiedza nas 75 gości oraz 0 użytkowników.