Nauczyciele wychowania fizycznego uczący w Zespole Szkoł Samorządowych w Lipsku oraz prowadzone przez nich zajęcia pozalekcyjne w roku szkolnym 2016/2017:

zajęcia rekreacyjno - sportowe:

  • mgr Wioletta Sielawa,
  • mgr Piotr Łazuk,
  • mgr Zbigniew Krzywicki,
  • mgr Leszek Zaniewski.

„ZŁOTA” OLIWIA

  5 czerwca 2019 roku okazał się bardzo szczęśliwym dniem dla naszego szkolnego sporu. Startująca w FINALE WOJEWÓDZKIM IGRZYSK DZIECI WOJEWÓDZTWA PODLASKIEGO W LEKKIEJ ATLETYCE OLIWIA DRAPCZUK uczennica klasy VI b zajęła I MIEJSCE w chodzie sportowym na 3 km. Trenerem Oliwii jest p. Leszek Zaniewski.

Czytaj więcej: „ZŁOTA” OLIWIA

XVIII Biebrzańskie Biegi Uliczne - wyniki

ZUZA Z BRĄZOWYM MEDALEM

  Mamy kolejną medalistkę Finału Wojewódzkiego, a została nią Zuzanna Błaszczyk uczennica klasy III gimnazjalnej. Stało się to faktem w sobotę 25.05.2019 roku na stadionie lekkoatletycznym w Białymstoku, w ramach Igrzysk Młodzieży Szkolnej. Zuza startowała w rzucie młotem i zajęła znakomite III miejsce. Swoją przygodę z tą konkurencją rozpoczęła już w klasie pierwszej, później drugiej. Początki nie były ani proste ani zbyt udane. Wytrwałość, determinacja oraz trening doprowadziły naszą sportsmenkę na trzeci stopień podium. Trenerem Zuzy jest p. Leszek Zaniewski. GRATULUJEMY.

Czytaj więcej: ZUZA Z BRĄZOWYM MEDALEM

IGRZYSKA DZIECI W „KRÓLOWEJ SPORTU”

  W dniu 21.05.2019 roku na stadionie lekkoatletycznym w Suwałkach rozegrane zostały zawody Finału Grupy Północnej czyli ¼ Finału Wojewódzkiego w ramach Igrzysk Dzieci. Naszą szkołę reprezentowały dziewczęta klas szóstych w następujących konkurencjach:

Czytaj więcej: IGRZYSKA DZIECI W „KRÓLOWEJ SPORTU”

Z WĘDKĄ NAD WODĘ

  W dniu 19.05.2019 roku po raz trzeci na Kanale Augustowskim rozegrane zostały spławikowe zawody wędkarskie dla uczniów ZSS w Lipsku. W zawodach wzięło udział siedmiu wędkarzy. Po dotarciu nad akwen uczestnicy zawodów wylosowali stanowiska, na których starali się złowić jak największą liczbę ryb(liczyła się ich waga).

Czytaj więcej: Z WĘDKĄ NAD WODĘ

Lekkoatletyczny Finał Grupy Północnej

  W dniu 15.05.2019r. w Suwałkach odbył się lekkoatletyczny Finał Grupy Północnej w kategorii gimnazjum oraz klas VII i VIII SP. Zawody odbywały się w bardzo trudnych warunkach, przy niskiej temperaturze i padającym deszczu. Z naszej szkoły najlepiej zaprezentowali się:

  • Zuzanna Błaszczyk – I miejsce w rzucie młotem,
  • Patrycja Aleksiejczyk – III miejsce w rzucie młotem,
  • Tomasz Rakus – III miejsce w biegu na 100m

Cała trójka uzyskała bezpośredni awans do Finału Wojewódzkiego.

Zbigniew Krzywicki

Statystyki

Odsłon artykułów:
2436964

Ogląda nas

Odwiedza nas 115 gości oraz 0 użytkowników.