Nauczyciele wychowania fizycznego uczący w Zespole Szkoł Samorządowych w Lipsku oraz prowadzone przez nich zajęcia pozalekcyjne w roku szkolnym 2016/2017:

zajęcia rekreacyjno - sportowe:

  • mgr Wioletta Sielawa,
  • mgr Piotr Łazuk,
  • mgr Zbigniew Krzywicki,
  • mgr Leszek Zaniewski.

II MIEJSCE W TURNIEJU PIŁKI RĘCZNEJ DZIEWCZĄT

  Dnia 17 marca 2016r. w Zespole Szkół im. Gen. Nikodema Sulika w Dąbrowie Białostockiej odbył się Turniej Piłki Ręcznej Dziewcząt o Puchar Starosty Sokólskiego. Nasza drużyna grała w składzie: Katarzyna Krzywicka, Julia Tarasewicz, Monika Danilczyk, Paula Kudaj, Joanna Boguszewska, Angelika Danilczyk, Laura Skardzińska, Laura Sztukowska, Kinga Dobko, Patrycja Zambrowska, Gabriela Czokało, Dorota Prolejko, Beata Awramik i Maja Żuk. Trener: Leszek Zaniewski.

Czytaj więcej: II MIEJSCE W TURNIEJU PIŁKI RĘCZNEJ DZIEWCZĄT

Mistrzostwa Grupy Półńocnej

002  Dnia 29.02.2016r w Dąbrowie Białostockiej odbyły się Mistrzostwa Grupy Północnej w piłce ręcznej dziewcząt szkół podstawowych. Drużyna dziewcząt z naszej szkoły zajęła III miejsce.

  Skład drużyny: Basińska Aleksandra - br., Błaszczyk Zuzanna – kpt., Bułak Aleksandra, Chilmonik Kinga, Chomiczewska Gabriela, Czarnoskutow Aleksandra, Eksterowicz Kornelia, Kasjan Kinga, Kowalczuk Małgorzata – br., Krahel Oliwia – br., Paszko Natalia, Protasiewicz Pola, Wysocka Julia, Zambrowska Aleksandra. Trener: Wioletta Sielawa.

Mistrzostwa Powiatu w Piłce Ręcznej dziewcząt

  W dniu 16.01.2016r w Augustowie odbyły się Mistrzostwa Powiatu w Piłce Ręcznej dziewcząt. Drużyna dziewcząt z naszej szkoły zajęła I miejsce i uzyskała awans do dalszych rozgrywek.
  Skład drużyny dziewcząt: Błaszczyk Zuzanna – kpt., Chomiczewska Gabriela, Paszko Natalia, Chilmonik Kinga, Czarnoskutow Aleksandra, Zambrowska Aleksandra, Protasiewicz Pola, Eksterowicz Pola, Kasjan Kinga, Bułak Aleksandra, Krahel Oliwia – br., Basińska Aleksandra – br. Trener – Wioletta Sielawa.

PIŁKA RĘCZNA - SZKOŁA PODSTAWOWA – CHŁOPCY

  Nie udał się naszym szczypiornistom wyjazd do Augustowa na zawody powiatowe, które rozegrano w niedzielę 17.01 w SP nr 4. Po zwycięstwie z SP w Płaskiej i niestety dwóch porażkach z SP nr 2 i SP nr 3 w Augustowie nasi chłopcy zajęli III miejsce i odpadli z dalszych rozgrywek.

Czytaj więcej: PIŁKA RĘCZNA - SZKOŁA PODSTAWOWA – CHŁOPCY

I MIEJSCE PIŁKARZY RĘCZNYCH SP

  W sobotę 09 stycznia 2016 w SP w Płaskiej pierwsze w tym roku zawody rozegrali szczypiorniści z naszej szkoły podstawowej. W pierwszym etapie rozgrywek (eliminacje do zawodów powiatowych) spotkały się trzy drużyny: SP w Płaskiej, SP w Białobrzegach oraz SP w Lipsku. Po dwóch wygranych meczach nasi chłopcy zajęli I miejsce i uzyskali awans na zawody powiatowe.

Czytaj więcej: I MIEJSCE PIŁKARZY RĘCZNYCH SP

PIŁKARKI RĘCZNE GIMNAZJUM W ÓSEMCE NAJLEPSZYCH WOJEWÓDZTWA

  Za nami eliminacje oraz Finał Grupy Północnej w piłce ręcznej dziewcząt szkół gimnazjalnych. 06.12 w sali gimnastycznej PG Nowince sześć drużyn podzielonych na dwie grupy, po trzy drużyny w każdej, walczyły o prawo gry w finale. Nasze dziewczęta po przegranej z PG w Dąbrowie Białostockiej oraz zwycięstwie z PG w Suwałkach zajęły II miejsce wywalczając upragniony awans.

Czytaj więcej: PIŁKARKI RĘCZNE GIMNAZJUM W ÓSEMCE NAJLEPSZYCH WOJEWÓDZTWA

Statystyki

Odsłon artykułów:
2395991

Ogląda nas

Odwiedza nas 76 gości oraz 0 użytkowników.