Nauczyciele wychowania fizycznego uczący w Zespole Szkoł Samorządowych w Lipsku oraz prowadzone przez nich zajęcia pozalekcyjne w roku szkolnym 2016/2017:

zajęcia rekreacyjno - sportowe:

  • mgr Wioletta Sielawa,
  • mgr Piotr Łazuk,
  • mgr Zbigniew Krzywicki,
  • mgr Leszek Zaniewski.

"Umiem pływać"

  W poniedziałek – 13 maja 2019 roku zakończyliśmy realizację Programu Powszechnej Nauki Pływania "UMIEM PŁYWAĆ".  Program finansowany jest przez Ministerstwo Sportu i Turystyki, Urząd Marszałkowski Województwa Podlaskiego i Jednostki Samorządu Terytorialnego. W programie uczestniczyły dzieci z klas drugich Szkoły Podstawowej w Lipsku.  Łącznie z zajęć skorzystało 23 osoby, choć niektórzy w niepełnym wymiarze, głównie z powodu problemów zdrowotnych. Program obejmował 20 godzin zajęć z pływania, nurkowania i skoków do wody.

Zbigniew Krzywicki

SYPNĘŁO MEDALAMI

  W dniu 11.05.2019 roku na stadionie w Augustowie rozegrane zostały zawody powiatowe w lekkiej atletyce w ramach Igrzysk Dzieci oraz Igrzysk Młodzieży Szkolnej. Nasi zawodnicy osiągnęli wiele bardzo dobrych wyników. Najlepszym zawodnikiem okazał się Tomasz Rakus (startujący w IMS), który zdobył trzy złote medale-w biegu na 100m, skoku w dal oraz w sztafecie 4x100m,  zaś zawodniczką Gabriela Parfieńczyk (startująca w ID), która zdobyła dwa srebrne medale w skoku w dal i sztafecie 4 x 60m.

Czytaj więcej: SYPNĘŁO MEDALAMI

WIEŚCI Z PARKIETÓW

  W dniu 25.03.2019 roku w Jabłoni Kościelnej kolejny etap rozgrywek (Finał Wojewódzki ) rozegrały nasze piłkarki ręczne w ramach Igrzysk Młodzieży Szkolnej(klasy VII-VIII SP oraz III G). W zawodach wzięły udział reprezentacje: SP nr 49 w Białymstoku, SP w Poświętnem, SP w Nowych Piekutach oraz nasza reprezentacja.

Czytaj więcej: WIEŚCI Z PARKIETÓW

PIŁKARKI RĘCZNE JUŻ W ÓSEMCE NAJLEPSZYCH W WOJEWÓDZTWIE

  Dwa dni (czwartek- 28.02 oraz niedziela- 03.03) trwała rywalizacja piłkarek ręcznych w półfinale wojewódzkim w ramach Igrzysk Młodzieży Szkolnej ( klasy VII-VIII SP oraz III G) w Dąbrowie Białostockiej. Do zawodów zgłoszone zostały drużyny: SP w Dąbrowie Białostockiej, SP 3 w Augustowie, SP 7 w Suwałkach, SP w Sidrze oraz nasza szkoła.

Czytaj więcej: PIŁKARKI RĘCZNE JUŻ W ÓSEMCE NAJLEPSZYCH W WOJEWÓDZTWIE

PIŁKA RĘCZNA - CHŁOPCY KL. IV-VI

  Nie będą mile wspominać wyjazdu do Dąbrowy Białostockiej nasi chłopcy z drużyny piłki ręcznej klas IV-VI. 18.02.2019 roku rozgrane zostały zawody na szczeblu ½ Finału Wojewódzkiego czyli Eliminacje i Finał Grupy Północnej. Po dwóch porażkach z SP w Szudziałowie i SP w Suwałkach odpadliśmy z dalszych rozgrywek.

Czytaj więcej: PIŁKA RĘCZNA - CHŁOPCY KL. IV-VI

KOLEJNY ROK NAJLEPSZE W POWIECIE

  24.02.2019 roku w Augustowie rozpoczęły swoje boje piłkarki ręczne w ramach Igrzysk Młodzieży Szkolnej( startują klasy VII- VIII SP oraz III G). W zawodach powiatowych wystartowały trzy drużyny: SP 3 Augustów, SP Płaska oraz SP Lipsk. Nasze dziewczęta zdecydowanie wygrały oba spotkania zajmując I MIEJSCE, zdobywając tytuł MISTRZA POWIATU AUGUSTOWSKIEGO i awansując do dalszego etapu rozgrywek.

Czytaj więcej: KOLEJNY ROK NAJLEPSZE W POWIECIE

Statystyki

Odsłon artykułów:
2436968

Ogląda nas

Odwiedza nas 121 gości oraz 0 użytkowników.