PIŁKA RĘCZNA - CHŁOPCY KL. IV-VI

  Nie będą mile wspominać wyjazdu do Dąbrowy Białostockiej nasi chłopcy z drużyny piłki ręcznej klas IV-VI. 18.02.2019 roku rozgrane zostały zawody na szczeblu ½ Finału Wojewódzkiego czyli Eliminacje i Finał Grupy Północnej. Po dwóch porażkach z SP w Szudziałowie i SP w Suwałkach odpadliśmy z dalszych rozgrywek.

Czytaj więcej: PIŁKA RĘCZNA - CHŁOPCY KL. IV-VI

KOLEJNY ROK NAJLEPSZE W POWIECIE

  24.02.2019 roku w Augustowie rozpoczęły swoje boje piłkarki ręczne w ramach Igrzysk Młodzieży Szkolnej( startują klasy VII- VIII SP oraz III G). W zawodach powiatowych wystartowały trzy drużyny: SP 3 Augustów, SP Płaska oraz SP Lipsk. Nasze dziewczęta zdecydowanie wygrały oba spotkania zajmując I MIEJSCE, zdobywając tytuł MISTRZA POWIATU AUGUSTOWSKIEGO i awansując do dalszego etapu rozgrywek.

Czytaj więcej: KOLEJNY ROK NAJLEPSZE W POWIECIE

Eliminacje gminne w piłce ręcznej chłopców kl. VIII i Gimnazjum

  W dniu 09.02.2019r. w Płaskiej odbyły się eliminacje gminne w piłce ręcznej chłopców. W turnieju uczestniczyły cztery drużyny ze szkół w: Płaskiej, Białobrzegach, Bargłowie i Lipsku. Nasza drużyna wygrała wszystkie trzy mecze zajmując I miejsce i awansując do zawodów powiatowych. Niestety trzeba też uczciwie powiedzieć , że wynik naszego zespołu był lepszy niż gra. W pierwszym meczu z Bargłowem chłopcy sprawiali wrażenie jakby pierwszy raz grali w piłkę ręczną. Być może częściowo to wina stresu, ale błędów własnych było zdecydowanie za dużo.

Skład drużyny: Stanisław Olszewski, Paweł Dobko, Filip Czokało, Jakub Rolewicz, Mieszko Skardziński, Krzysztof Boguszewski, Arkadiusz Drapczyński. Rezerwowi: Jakub Klepadło, Tomasz Rakus, Krzysztof Ostrowski, Jakub Czygier, Mateusz Białous, Piotr Kieczeń, Łukasz Buiński, Artur Skardziński.
Trener drużyny: Zbigniew Krzywicki.

CHŁOPCY KLAS V-VI - MISTRZAMI POWIATU

  W dniu 09.02.2019 r. swoje zmagania w piłce ręcznej rozpoczęli chłopcy klas V-VI. Był  to ich  pierwszy występ w tak poważnych zawodach. Spisali się wręcz wyśmienicie zajmując w powiecie augustowskim I miejsce. W rozgrywkach wzięły udział reprezentacje szkół: SP 3 w Augustowie, SP 4 w Augustowie, SP w Bargłowie oraz SP w Lipsku.

Czytaj więcej: CHŁOPCY KLAS V-VI - MISTRZAMI POWIATU

Mistrzostwa Powiatu w Tenisie Stołowym (zawody drużynowe kl.VII,VIII i Gimnazjum)

W dniu 26.10.2018r. w Białobrzegach odbyły się Drużynowe Mistrzostwa Powiatu w Tenisie Stołowym. W kategorii chłopców uczestniczyło 9 szkół. Drużyna z naszej szkoły zajęła bardzo dobre III miejsce, awansując do Finału Grupy Północnej.

Skład zespołu: Klaudiusz Parfieńczyk. Paweł Dobko, Krzysztof Ostrowski, Stanisław Olszewski. Trener drużyny: Zbigniew Krzywicki.

Statystyki

Odsłon artykułów:
2297820

Ogląda nas

Odwiedza nas 39 gości oraz 0 użytkowników.

Strona główna