PUCHAR WOJEWÓDZTWA PODLASKIEGO W PIŁCE RĘCZNEJ

  6 czerwca swoje zmagania rozpoczęły nasze dziewczęta z gimnazjum biorąc udział w Pucharze Województwa Podlaskiego w piłce ręcznej klas I-II. Pierwszy etap rozgrywek odbył się w Gimnazjum w Dąbrowie Białostockiej. Spotkały się dziewczęta z : Nowego Dworu, Szudziałowa, Augustowa, Dąbrowy Białostockiej oraz Lipska.
  Nasza drużyna prowadzona przez p. Leszka Zaniewskiego zagrała w składzie: Katarzyna Krzywicka, Julia Tarasewicz, Laura Skardzińska, Laura Sztukowska, Angelika Danilczyk, Patrycja Zambrowska, Emilia Rutkowska, Gabriela Czokało, Kinga Dobko, Klaudia Radziewicz, Weronika Dailczyk, Beata Awramik, Paulina Chodukiewicz, Karolina Margielewicz.
  Dziewczęta rozegrały w sumie cztery pasjonujące mecze, z których trzy wygrały oraz jeden zremisowały z Gimnazjum w Dąbrowie Białostockiej. Po raz pierwszy mogły też zaprezentować się w nowych strojach.

  Gratulujemy i życzymy sukcesu w czasie ścisłego finału tych rozgrywek.

FINAŁ GRUPY PÓŁNOCNEJ W LA

  W dniu 25 maja 2016r. na stadionie w Suwałkach odbyły się zawody lekkoatletyczne. Naszą szkołę reprezentowali: Filip Czokało - w biegu na 60m oraz Tomasz Rakus w biegu na 60m oraz w skoku w dal przygotowani przez p. Leszka Zaniewskiego. Obaj nasi sportowcy wypadli bardzo dobrze. Tomasz Rakus zajął I miejsce w skoku w dal- 5,23m i II miejsce w biegu na 60m. Oba te wyniki zakwalifikowały go do zawodów wojewódzkich. Gratulujemy, życzymy sukcesu w Białymstoku.

"Umiem pływać"

Puchar Województwa Podlaskiego w piłce ręcznej chłopców kl. I i II gimnazjum – eliminacje

  W dniu 02.06.2016r. w Dąbrowie Białostockiej zostały rozegrane eliminacje do Finału Województwa Podlaskiego w piłce ręcznej chłopców kl. I i II gimnazjum. W turnieju uczestniczyło pięć drużyn: Dąbrowa Białostocka, Szudziałowo, Lipsk, Augustów, Nowy Dwór. Nasza drużyna wygrała trzy mecze i jeden przegrała, co ostatecznie dało II miejsce i awans do szerokiego Finału.
  Skład drużyny: Bobrowicz Hubert, Protasiewicz Piotr, Chomiczewski Paweł, Toczyłowski Maciej, Bielawski Hubert, Krzywicki Daniel, Siewiec Arkadiusz, Łuckiewicz Bartosz, Drapczyński Mateusz, Parfieńczyk Daniel, Biedul Kamil, Buiński Arkadiusz, Krzywicki Kacper. Trener drużyny – Zbigniew Krzywicki.

LEKKOATLECI NA MEDAL

  W sobotę 14.05.2016 roku lekkoatleci szkół podstawowych od godziny 10.00 rozpoczęli zmagania na stadionie w Augustowie w zawodach powiatowych.
Naszą szkołę reprezentowali:

  • Krzysztof Boguszewski - pchnięcie kulą
  • Filip Czokało - bieg na 60 m
  • Tomasz Rakus - bieg na 60m oraz skok w dal, prowadzeni przez p. Leszka Zaniewskiego.

Najlepiej wypadł Tomasz Rakus, który zajął pierwsze miejsca i został podwójnym złotym medalistą swoich konkurencji uzyskując wyniki: 60m - 8.0 s; w skoku w dal - 4.92 cm. Natomiast Filip Czokało zajął 4 miejsce, a Krzysztof Boguszewski był piąty.
Wszyscy uzyskali awans na kolejny etap rywalizacji. GRATULACJE.

Statystyki

Odsłon artykułów:
2437022

Ogląda nas

Odwiedza nas 94 gości oraz 0 użytkowników.

Strona główna