Lekkoatletyczny Finał Grupy Północnej

  W dniu 15.05.2019r. w Suwałkach odbył się lekkoatletyczny Finał Grupy Północnej w kategorii gimnazjum oraz klas VII i VIII SP. Zawody odbywały się w bardzo trudnych warunkach, przy niskiej temperaturze i padającym deszczu. Z naszej szkoły najlepiej zaprezentowali się:

  • Zuzanna Błaszczyk – I miejsce w rzucie młotem,
  • Patrycja Aleksiejczyk – III miejsce w rzucie młotem,
  • Tomasz Rakus – III miejsce w biegu na 100m

Cała trójka uzyskała bezpośredni awans do Finału Wojewódzkiego.

Zbigniew Krzywicki

"Umiem pływać"

  W poniedziałek – 13 maja 2019 roku zakończyliśmy realizację Programu Powszechnej Nauki Pływania "UMIEM PŁYWAĆ".  Program finansowany jest przez Ministerstwo Sportu i Turystyki, Urząd Marszałkowski Województwa Podlaskiego i Jednostki Samorządu Terytorialnego. W programie uczestniczyły dzieci z klas drugich Szkoły Podstawowej w Lipsku.  Łącznie z zajęć skorzystało 23 osoby, choć niektórzy w niepełnym wymiarze, głównie z powodu problemów zdrowotnych. Program obejmował 20 godzin zajęć z pływania, nurkowania i skoków do wody.

Zbigniew Krzywicki

WIEŚCI Z PARKIETÓW

  W dniu 25.03.2019 roku w Jabłoni Kościelnej kolejny etap rozgrywek (Finał Wojewódzki ) rozegrały nasze piłkarki ręczne w ramach Igrzysk Młodzieży Szkolnej(klasy VII-VIII SP oraz III G). W zawodach wzięły udział reprezentacje: SP nr 49 w Białymstoku, SP w Poświętnem, SP w Nowych Piekutach oraz nasza reprezentacja.

Czytaj więcej: WIEŚCI Z PARKIETÓW

SYPNĘŁO MEDALAMI

  W dniu 11.05.2019 roku na stadionie w Augustowie rozegrane zostały zawody powiatowe w lekkiej atletyce w ramach Igrzysk Dzieci oraz Igrzysk Młodzieży Szkolnej. Nasi zawodnicy osiągnęli wiele bardzo dobrych wyników. Najlepszym zawodnikiem okazał się Tomasz Rakus (startujący w IMS), który zdobył trzy złote medale-w biegu na 100m, skoku w dal oraz w sztafecie 4x100m,  zaś zawodniczką Gabriela Parfieńczyk (startująca w ID), która zdobyła dwa srebrne medale w skoku w dal i sztafecie 4 x 60m.

Czytaj więcej: SYPNĘŁO MEDALAMI

PIŁKARKI RĘCZNE JUŻ W ÓSEMCE NAJLEPSZYCH W WOJEWÓDZTWIE

  Dwa dni (czwartek- 28.02 oraz niedziela- 03.03) trwała rywalizacja piłkarek ręcznych w półfinale wojewódzkim w ramach Igrzysk Młodzieży Szkolnej ( klasy VII-VIII SP oraz III G) w Dąbrowie Białostockiej. Do zawodów zgłoszone zostały drużyny: SP w Dąbrowie Białostockiej, SP 3 w Augustowie, SP 7 w Suwałkach, SP w Sidrze oraz nasza szkoła.

Czytaj więcej: PIŁKARKI RĘCZNE JUŻ W ÓSEMCE NAJLEPSZYCH W WOJEWÓDZTWIE

Statystyki

Odsłon artykułów:
2436579

Ogląda nas

Odwiedza nas 148 gości oraz 0 użytkowników.

Strona główna