Mistrzostwa Powiatu w Piłce Ręcznej dziewcząt

  W dniu 16.01.2016r w Augustowie odbyły się Mistrzostwa Powiatu w Piłce Ręcznej dziewcząt. Drużyna dziewcząt z naszej szkoły zajęła I miejsce i uzyskała awans do dalszych rozgrywek.
  Skład drużyny dziewcząt: Błaszczyk Zuzanna – kpt., Chomiczewska Gabriela, Paszko Natalia, Chilmonik Kinga, Czarnoskutow Aleksandra, Zambrowska Aleksandra, Protasiewicz Pola, Eksterowicz Pola, Kasjan Kinga, Bułak Aleksandra, Krahel Oliwia – br., Basińska Aleksandra – br. Trener – Wioletta Sielawa.

PIŁKA RĘCZNA - SZKOŁA PODSTAWOWA – CHŁOPCY

  Nie udał się naszym szczypiornistom wyjazd do Augustowa na zawody powiatowe, które rozegrano w niedzielę 17.01 w SP nr 4. Po zwycięstwie z SP w Płaskiej i niestety dwóch porażkach z SP nr 2 i SP nr 3 w Augustowie nasi chłopcy zajęli III miejsce i odpadli z dalszych rozgrywek.

Czytaj więcej: PIŁKA RĘCZNA - SZKOŁA PODSTAWOWA – CHŁOPCY

PIŁKARKI RĘCZNE GIMNAZJUM W ÓSEMCE NAJLEPSZYCH WOJEWÓDZTWA

  Za nami eliminacje oraz Finał Grupy Północnej w piłce ręcznej dziewcząt szkół gimnazjalnych. 06.12 w sali gimnastycznej PG Nowince sześć drużyn podzielonych na dwie grupy, po trzy drużyny w każdej, walczyły o prawo gry w finale. Nasze dziewczęta po przegranej z PG w Dąbrowie Białostockiej oraz zwycięstwie z PG w Suwałkach zajęły II miejsce wywalczając upragniony awans.

Czytaj więcej: PIŁKARKI RĘCZNE GIMNAZJUM W ÓSEMCE NAJLEPSZYCH WOJEWÓDZTWA

I MIEJSCE PIŁKARZY RĘCZNYCH SP

  W sobotę 09 stycznia 2016 w SP w Płaskiej pierwsze w tym roku zawody rozegrali szczypiorniści z naszej szkoły podstawowej. W pierwszym etapie rozgrywek (eliminacje do zawodów powiatowych) spotkały się trzy drużyny: SP w Płaskiej, SP w Białobrzegach oraz SP w Lipsku. Po dwóch wygranych meczach nasi chłopcy zajęli I miejsce i uzyskali awans na zawody powiatowe.

Czytaj więcej: I MIEJSCE PIŁKARZY RĘCZNYCH SP

PIŁKA RECZNA - CHŁOPCY

  27 listopada 2015r piłkarze ręczni z V-VI klasy, wzięli udział w kolejnym turnieju ph. Wschodzący Białystok na drodze do Euro 2016. Tym razem zawody rozgrywane były w sali gimnastycznej SP nr50.
  Drużyna nasza w składzie: Czokało Filip, Olszewski Stanisław, Rolewicz Mateusz, Dobko Mateusz, Dobko Paweł, Boguszewski Krzysztof, Czygier Jakub, Skardziński Mieszko, Klepadło Jakub, Myśliwski Kacper, Drapczyński Arkadiusz, Krzywicki Łukasz i Boruch Mateusz prowadzona przez p. Leszka Zaniewskiego po czterech porażkach oraz jednej wygranej zajęli IV miejsce. Za udział w zawodach chłopcy otrzymali puchar oraz pamiątkowe gadżety.
  Życzymy wytrwałości w treningach oraz sukcesów.

Statystyki

Odsłon artykułów:
2316951

Ogląda nas

Odwiedza nas 172 gości oraz 0 użytkowników.

Strona główna