KWIECISTE BLEJTRAMY

  Dawno nie chwaliłyśmy się, co nowego "scrapujemy". Przez kilka ostatnich tygodni w pracowni scrapowej powstawały kwieciste blejtramy. trzeba było je pomalować, przyozdobic mgiełkami, stemplami, maskami... Własnoręcznie wykonać kwiatki, poprzyklejać,upiększyć... Mnóstwo pracy! Jednak efekt był jej wart! Kwieciste blejtramy można było obejrzeć na specjalnej wystawie w naszej szkole pod koniec kwietnia. Mamy nadzieję, że wam podobają się tak bardzo jak nam!

NAGRODA DLA SCRAPOWICZKI

  Miło nam poinformować, że Aleksandra Bułak z kl. 6a otrzymała NAGRODĘ WIELKANOCNYCH POGORZAŁEK w konkursie na pocztówkę wielkanocną. Konkurs został zorganizowany przez Stowarzyszenie Miłośników Muzyki "Musica Sacra" z Białegostoku. Nagrody ufundował Impresariat Muzyczny Pro Art. Ola odebrała nagrodę w Muzeum Podlaskim w dn. 29.04.2017. Gratulujemy!

Scrapowe Walentynki

Adwent u scrapowiczek

  Końcówka listopada to intensywne scrapowanie w tematach adwentowo - świątecznych. Dziewczęta zamieniły zwykłe pudełka po zapałkach na niezwykłe kalendarze adwentowe. Przygotowały także piękne kartki mikołajkowe.

WYLOSUJ ANIOŁA

  Akcja pisania kartek do dzieci z oddziałów onkologicznych została zakończona, ale na pewno jeszcze do niej wrócimy. Warto zostać aniołem stróżem dziecka z oddziału onkologicznego i przygotować kartkę zawierającą słowa wsparcia i otuchy do walki z chorobą. Kartki wykonane przez uczniów zostały zapakowane i wysłane. Miejmy nadzieję, że sprawią radość adresatom.
  Udało się ją przeprowadzić dzięki zaangażowaniu koła scrapowego oraz samorządu uczniowskiego.

SCRAPOWE RĄCZKI ZNOWU W DZIAŁANIU!

SCRAPOWE RĄCZKI ZNOWU W DZIAŁANIU!

  Od początku tego roku szkolnego aktywnie tworzy Koło Scrapowe w nowym składzie. Tym razem pracują w nim dziewczęta z klasy V: trzy Julki, dwie Weroniki, dwie Amelie, Ola i Marysia. To ich rączki już zdążyły wykonać plakaty i uśmiechnięte buzie na Szkolny Dzień Uśmiechu. Najwięcej czasu, wysiłku i serca włożyły dziewczyny w przygotowanie kartek na akcję "Wylosuj Anioła", której jesteśmy współorganizatorami. Ponieważ scrapowe dzieła powstają długo, już zaczęłyśmy przygotowywać kartki na Dzień Życzliwości.