W tym roku szyjemy koty...

 Klub Misyjny "RAFIKI" oraz Koło Scrapowe zapraszają do aktywnego udziału

w kolejnej akcji charytatywnej.

W TYM ROKU SZYJEMY KOTY!

Pieniądze pozyskane ze sprzedaży uszytych przez Was zabawek przeznaczymy na wsparcie misjonarzy pochodzących z naszej parafii.

 Uszyte zabawki należy dostarczyć

do 5 stycznia 2018r. do pracowni katechetycznej.

KWIECISTE BLEJTRAMY

  Dawno nie chwaliłyśmy się, co nowego "scrapujemy". Przez kilka ostatnich tygodni w pracowni scrapowej powstawały kwieciste blejtramy. trzeba było je pomalować, przyozdobic mgiełkami, stemplami, maskami... Własnoręcznie wykonać kwiatki, poprzyklejać,upiększyć... Mnóstwo pracy! Jednak efekt był jej wart! Kwieciste blejtramy można było obejrzeć na specjalnej wystawie w naszej szkole pod koniec kwietnia. Mamy nadzieję, że wam podobają się tak bardzo jak nam!

NAGRODA DLA SCRAPOWICZKI

  Miło nam poinformować, że Aleksandra Bułak z kl. 6a otrzymała NAGRODĘ WIELKANOCNYCH POGORZAŁEK w konkursie na pocztówkę wielkanocną. Konkurs został zorganizowany przez Stowarzyszenie Miłośników Muzyki "Musica Sacra" z Białegostoku. Nagrody ufundował Impresariat Muzyczny Pro Art. Ola odebrała nagrodę w Muzeum Podlaskim w dn. 29.04.2017. Gratulujemy!

Scrapowe Walentynki

Adwent u scrapowiczek

  Końcówka listopada to intensywne scrapowanie w tematach adwentowo - świątecznych. Dziewczęta zamieniły zwykłe pudełka po zapałkach na niezwykłe kalendarze adwentowe. Przygotowały także piękne kartki mikołajkowe.

WYLOSUJ ANIOŁA

  Akcja pisania kartek do dzieci z oddziałów onkologicznych została zakończona, ale na pewno jeszcze do niej wrócimy. Warto zostać aniołem stróżem dziecka z oddziału onkologicznego i przygotować kartkę zawierającą słowa wsparcia i otuchy do walki z chorobą. Kartki wykonane przez uczniów zostały zapakowane i wysłane. Miejmy nadzieję, że sprawią radość adresatom.
  Udało się ją przeprowadzić dzięki zaangażowaniu koła scrapowego oraz samorządu uczniowskiego.

Statystyki

Odsłon artykułów:
2435945

Ogląda nas

Odwiedza nas 109 gości oraz 0 użytkowników.