Scrapowe prace w roku szkolnym 2014/2015

  Musimy przyznać, że w tym roku szkolnym zagapiłyśmy się i zapomniałyśmy o dokumentacji fotograficznej naszych prac. Może to dlatego, że ręce miałyśmy pełne pracy... Papierkowej, oczywiście! To my wykonałyśmy w tym roku: laurki na Dzień Edukacji Narodowej i Dni Kobiet i Matki, kartki i dekoracje świąteczne, kwiaty z papieru, plakaty na wiele szkolnych akcji i na gazetkę SU, walentynki... To nasze kwiaty i napisy były tłem Dnia Samorządności. Szyłyśmy misie na akcję charytatywną i robiłyśmy kwiaty filcowe, które rozdawali wolontariusze podczas Targów Ekonomicznych w Augustowie. Napracowałyśmy się! Z przyjemnością!

Koło scrapowe 2014r.

  Koło scrapowe adresowane jest do uczniów klas IV-VI i gimnazjum. Zajęcia odbywają się dwa razy w tygodniu w ramach tzw. "godziny karcianej". Jest to propozycja aktywnej i twórczej formy spędzania czasu wolnego. Podczas spotkań uczennice miały możliwość poznania ciekawych technik wykonania własnoręcznie form użytkowych.
Najczęściej wykonywane były kartki okolicznościowe na : Dzień Nauczyciela, Święta Bożego Narodzenia i Wielkanocy, Dzień Kobiet, Dzień Matki. Ozdobne pudełka na kiermasz „Gwiazdka dla Afryki", gadżety upominkowe na kiermasz z okazji Dnia Babci i Dziadka, zaproszenia na zakończenie roku szkolnego.

Opiekunowie: Teresa Sapieha i Agnieszka Boruch

Życzenia

Życzenia

Z najlepszymi życzeniami i pozdrowieniami wielkanocnymi...

W świątecznym nastroju

W świątecznym nastroju

  W kole scrapowym święta tuż, tuż, czego dowodem są kartki. Piękne i różnorodne jak zwykle.

Statystyki

Odsłon artykułów:
2395129

Ogląda nas

Odwiedza nas 46 gości oraz 0 użytkowników.