SCRAPOWE RĄCZKI ZNOWU W DZIAŁANIU!

SCRAPOWE RĄCZKI ZNOWU W DZIAŁANIU!

  Od początku tego roku szkolnego aktywnie tworzy Koło Scrapowe w nowym składzie. Tym razem pracują w nim dziewczęta z klasy V: trzy Julki, dwie Weroniki, dwie Amelie, Ola i Marysia. To ich rączki już zdążyły wykonać plakaty i uśmiechnięte buzie na Szkolny Dzień Uśmiechu. Najwięcej czasu, wysiłku i serca włożyły dziewczyny w przygotowanie kartek na akcję "Wylosuj Anioła", której jesteśmy współorganizatorami. Ponieważ scrapowe dzieła powstają długo, już zaczęłyśmy przygotowywać kartki na Dzień Życzliwości.

SCRAPBOOKINGOWE NOTESY

  Wykorzystujemy umiejętności zdobywane na scrapowych zajęciach i ręcznie ozdabiamy notesy. Sprawdźcie, czy Wam się podobają, bo nam bardzo!

Cekiny i "scrapowe" rączki

  Dziewczęta z Koła Scrapowego od kilku zajęć zmieniają zwykłe, styropianowe jajka w cekinowe cudeńka. Dobrze się przy tym bawią, przy okazji ćwicząc cierpliwość i precyzję.
  Życzymy Wam tak radosnej Wielkanocy, jak kolorowe i wesołe są nasze cekinowe pisanki!

SCRAPOWE WALENTYNKI

  Dziewczęta z koła scrapowego już przed feriami pracowały nad tym, by w szkolnych walentynkach mieć swój udział. Większość wykonanych przez nie kartek walentynkowych powstała z wykorzystaniem technik związanych z kolorowaniem stempli.

SOWY I KSIĄŻKI powstają na Kole scrapowym

  Pilne i zdolne rączki scrapujących dziewcząt pilnie przygotowują atrakcje na kiermasz, z którego dochód przeznaczony będzie na akcję "MALI uczniowie idą do szkoły".

Kartki bożonarodzeniowe

Kartki bożonarodzeniowe

 

Świąteczne pozdrowienia od koła scrapowego…

Statystyki

Odsłon artykułów:
2395155

Ogląda nas

Odwiedza nas 60 gości oraz 0 użytkowników.