Wrześniowa wyprawa

  Sobota 7 września była bardzo interesującym dniem – nasi wolontariusze pomagali podopiecznym Stowarzyszenia „Pomóż Sobie” podczas wyprawy tego dnia. Popłynęliśmy katamaranem po augustowskich jeziorach do Studzienicznej. Po południu odwiedziliśmy stadninę koni w Żarnowie. Był smaczny bigos i kiełbaski oraz jazda konna. Świetna zabawa!!!

TAK. POMAGAM!

  29 marca 2019r. wolontariusze wspomagali akcję Caritas „Ogólnopolska zbiórka żywności”. W sklepach w Lipsku: Miś, Lewiatan, Groszek, ABC, Biedronka zbieraliśmy produkty żywnościowe, które następnie Caritas rozprowadzi wśród potrzebujących rodzin. Serdeczne podziękowania za pomoc właścicielom w/w sklepów.

PRZED ŚWIĘTAMI!

  Jak każdego roku, tak i teraz przed Świętami Bożego Narodzenia pracowaliśmy nad świątecznymi kartkami, ozdobami i życzeniami. Nasze upominki umilą spotkania wigilijne pracowników szkoły, Stowarzyszenia „Pomóż Sobie”, a też sprawią radość wszystkim, którzy niosą pomoc drugiemu człowiekowi.

RADOSNYCH I POGODNYCH ŚWIĄT BOŻEGO NARODZENIA ŻYCZĄ WOLONTARIUSZE !

Ewa Renkowska

CECYLIADA W RÓŻANYMSTOKU !

  28 listopada 2018r. wolontariusze wspólnie z podopiecznymi Stowarzyszenia „Pomóż Sobie” wzięli udział w Cecyliadzie zorganizowanej przez salezjanów w Oratorium św. Dominika Savio w Różanymstoku. Te wspaniałe wydarzenie łączy wszystkich uczestników podczas wspólnego śpiewania.
  Gratulacje naszym wolontariuszkom: Patrycji Aleksiejczyk, Gabrysi Chomiczewskiej, Klaudii Hejko, Marioli Krysiuk, Agacie Lisowskiej, Natalii Paszko i Karolinie Smykowskiej, które pięknie na scenie zaśpiewały piosenkę „Ojczyzno ma!”.

Ewa Renkowska

ANDRZEJKI Z WOLONTARIUSZAMI

  25 listopada odbyły się andrzejki w Stowarzyszeniu „Pomóż Sobie”. Podopieczni stowarzyszenia, wolontariusze oraz chłopcy z ośrodka w Różanymstoku wraz z opiekunami świetnie bawili się przy muzyce, „jeździli pociągiem”, „łowili ryby w stawie”, „przeżywali burzę na morzu”…. Dawno nie widzieliśmy tylu uśmiechniętych buziek!

opiekun w. Ewa Renkowska

NA POKAZIE MODY!

  Wiosną tego roku nasze wolontariuszki pod okiem twórczyń ludowych w MGOK-u w Lipsku wykonały sukienki, spódnice i bluzeczki. Praca ta odbywała się w ramach projektu „Nowy wątek w tkactwie tradycyjnym”.

  20 listopada 2018r. cztery uczennice z Gimnazjum w Lipsku (Beata Waszczuk, Mariola Krysiuk, Klaudia Hejko, Agata Tkaczuk) wzięły udział w pokazie tych własnoręcznie wykonanych strojów. Prezentacja odbyła się w Wojewódzkim Ośrodku Animacji Kultury w Białymstoku. Nasze dziewczyny pięknie prezentowały się wśród innych uczniów. Gratulujemy odwagi i wspaniałego zachowania!

opiekun wolontariatu Ewa Renkowska

Statystyki

Odsłon artykułów:
2435718

Ogląda nas

Odwiedza nas 132 gości oraz 0 użytkowników.