Wolontariusze nie zawodzą

  Na co dzień nie oczekują żadnych pochwał ani splendorów. Wystarcza im uśmiech drugiej osoby. Pomagają starszym, dorosłym, dzieciom. 21 października 2017r. znów pomagali - opiekowali się podopiecznymi Stowarzyszenia „Pomóż Sobie” podczas wyjazdu do Aquaparku w Suwałkach. Sami również dobrze się bawili. Pozdrawiamy ich wszystkich!

Wolontariusze w stadninie koni!

  17 września 2017r. wyjechaliśmy do stadniny koni w Żarnowie. Asekurowaliśmy podopiecznych Stowarzyszenia „Pomóż Sobie” podczas jazdy na koniach. Wolontariusze również sami doświadczyli nauki jazdy wierzchem. Pojawiły się różne emocje, na początku strach i przerażenie, a następnie duma i radość. Wspaniale wyglądała nasza młodzież na koniach. Zjedliśmy też kiełbaski przy ognisku i bawiliśmy się z maluchami na placu zabaw. Niedzielne popołudnie spędziliśmy aktywnie, śmiejąc się i rozmawiając ze sobą.

WOLONTARIUSZE NA DNIACH LIPSKA

  Wolontariusze podczas Dni Lipska znów kwestowali na Stowarzyszenie „Pomóż Sobie”-zbierali pieniążki do puszek, rozdając nalepki „Ja też pomagam”. Mieszkańcy gminy Lipsk mogli również zrobić zdjęcie z wolontariuszką – pisanką, wrzuciwszy wcześniej pieniążek do puszki.

  Ewa Matuszewska wraz z wolontariuszami podziękowała wszystkim dobroczyńcom piosenką „Smaki pomarańczy”. Wielkie podziękowania wszystkim wolontariuszom!

Wolontariusze na Gminnych Dożynkach!

  3 września 2017r. odbyły się Gminne Dożynki w Kuriance. Wolontariusze rozpoczęli swoją działalność w nowym roku szkolnym. Kwestowaliśmy na rzecz Stowarzyszenia „Pomóż Sobie”. Wszyscy zgromadzeni na placu, do których podchodziliśmy, z uśmiechem wrzucali pieniążki do puszek i wspierali nas dobrym słowem. Dziękujemy!

Piknik rodzinny

  Wolontariusze 28 maja 2017r. w niedzielne popołudnie uczestniczyli w  „Pikniku rodzinnym” zorganizowanym przez TPL w Lipsku.  Wspaniale bawili się, tańcząc belgijkę wspólnie z chętnymi uczestnikami pikniku oraz uczyli się żonglować piłeczkami i kółkami z grupą cyrkową. Najważniejszym jednak działaniem wolontariuszy było kwestowanie na rzecz Stowarzyszenia „Pomóż Sobie”. Mamy wspaniałych zaangażowanych młodych ludzi, należą się im wielkie podziękowania – Kindze Danilczyk, Gabrysi Dobko, Izie Borodziuk, Natalii Kiejko, Aldonie Danilczyk, Bartkowi Biedulowi, Beacie Awramik, Asi Pawluczyk, Pawłowi Pawluczyk i Danielowi Krzywickiemu. DZIĘKUJEMY!!!

Statystyki

Odsłon artykułów:
2435729

Ogląda nas

Odwiedza nas 139 gości oraz 0 użytkowników.

Strona główna