Żarnowo – stadnina koni!

  Zabawa i wielka radość towarzyszyły naszym wolontariuszom podczas wrześniowego pobytu w stadninie koni w Żarnowie. Opiekowaliśmy się naszymi podopiecznymi ze Stowarzyszenia „Pomóż Sobie". Oprowadzaliśmy konie na padoku, budowaliśmy fortece z piasku, graliśmy w piłkę i zajadaliśmy smaczne kiełbaski pieczone w ognisku. Próbowaliśmy również swoich sił podczas jazdy na koniach. Warto byłoby powtórzyć tę przyjemność!

Dni Lipska z "Pomóż sobie"

  5 czerwca wolontariusze wspierali Stowarzyszenie „ Pomóż Sobie" podczas Dni Lipska. Były występy na scenie – śpiewała Ewa Matuszewska i Piotr Chomiczewski – oraz zabawy na łące: „Jedzie pociąg...", „Kaczuszki", „Małe misie", „Święty uśmiechnięty". W zabawy włączyli się też widzowie. Dziękujemy wszystkim i gratulujemy odwagi!

Wolontariusze przed świętami Wielkiej Nocy

  Przed świętami wolontariusze zawsze mają pełne ręce roboty. W tym roku zrobiliśmy mnóstwo kartek świątecznych z kolorowymi zajączkami, żółtymi kurczaczkami, ozdobnymi jajkami i śnieżnobiałymi baziami. Wiele czasu poświęciliśmy również na wykonanie zdobionych skręcaną bibułką wydmuszek jaj. W pracach pomagali nam: przewodnicząca Stowarzyszenia „Pomóż Sobie" pani Alinka i członek stowarzyszenia Piotruś ( nasz kolega, który chętnie przychodzi na spotkania wolontariatu). Wspólnie miło spędziliśmy czas.

Wolontariusze na pikniku

  22 maja podczas „Pikniku rodzinnego" w Lipsku wolontariusze przygotowali stanowisko ze swoimi wyrobami. Kilka tygodni przygotowywaliśmy popołudniami kolorowe wazoniki, kwiaty z bibuły i filcu. Udało nam się zainteresować nimi uczestników pikniku. Dziękujemy organizatorom za możliwość zaprezentowania swoich prac!

Bal choinkowy

  Pierwsza niedziela ferii zimowych to dla naszych wolontariuszy udział w choince Stowarzyszenia „Pomóż Sobie". W budynku Straży Pożarnej o godz. 13.00 rozpoczęliśmy zabawę. Byli tam podopieczni stowarzyszenia ze swoimi rodzicami oraz osoby ze stowarzyszenia z Dąbrowy Białostockiej. Tańczyliśmy w parach, w kółeczku, ustawialiśmy się w pociąg, wężyk. W przerwach między tańcami przeprowadzaliśmy gry, konkursy i zagadki. Na koniec balu choinkowego przyszedł Mikołaj, który rozdał paczki uczestnikom zabawy. Wszyscy bawiliśmy się wspaniale!

Statystyki

Odsłon artykułów:
2280803

Ogląda nas

Odwiedza nas 22 gości oraz 0 użytkowników.

Strona główna