Nasze sukcesy

Spotkanie z rodzicami uczniów ZSS w Lipsku

17.01.2019 r. (czwartek) o godz. 15:30

Porządek:

1. Spotkanie ogólne – hol na I piętrze

  • Mała Pasja;
  • sprawy  ważne –  dyrektor B. Aleksiejczyk;
  • przedstawienie wyników klasyfikacji – wicedyrektor T. Sapieha;
  • Mała Pasja.

2. Spotkanie z wychowawcami w klasach:

  • przedstawienie wyników nauczania i zachowania za I półrocze roku szkolnego 2018/19;
  • przedstawienie programu nauczania wychowania do życia w rodzinie – klasy 6a, 6b, 8a,8b SP i klasy: 3A,3B, gimnazjum
  • egzamin gimnazjalny- klasy trzecie gimnazjum, klasy ósme;
  • sprawy różne klasy i szkoły.

3. Konsultacje z nauczycielami przedmiotów szkolnych.

Boże Narodzenie 2018

„Pokój ludziom, pokój światu…”

  Ostatni dzień w szkole spędzaliśmy w atmosferze świątecznej. Uczestniczyliśmy w apelu, na którym mogliśmy obejrzeć jasełka przygotowane przez klasę VIa oraz szkolne koło Teatralka. Grupy pracowały pod kierunkiem p. B.Muchy. Przypomnieliśmy sobie sceny towarzyszące narodzeniu Jezusa. Wysłuchaliśmy kolęd w wykonaniu uczestników przedstawienia, do śpiewania zaangażowała się także publiczność.
  Pojawił się także święty Mikołaj, a to za sprawą „Małej pasji”, która zaprezentowała się w świątecznych układach tanecznych .
  Wszyscy życzyliśmy sobie świąt radosnych i rodzinnych i wielu, wielu prezentów, a te pierwsze już zostały wręczone przez przedstawicieli SU i wolontariuszy.

B. Mucha

Zostań Świętym Mikołajem

  Zostań Świętym Mikołajem - pod takim hasłem w ostatnich tygodniach prowadzona była w naszym Zespole Szkół zbiórka na rzecz dzieci z UDSK w Białymstoku z Oddziału Onkologii i Hematologii a także Domu Dziecka.
  Wszystkim dzieciom, rodzicom i nauczycielom dziękuję za tak ogromne serce. Nasza zbiórka przeszła najśmielsze oczekiwania. Zebraliśmy 4 ogromne paczki, dwie z nich z nowymi rzeczami dojechały już do Bielska Podlaskiego gdzie Panie Paulina, Karolina i Iza rozdysponują je zgodnie z życzeniami dzieci. Dwie kolejne paczki  z rzeczami nowymi i używanymi, ale w bardzo dobrym stanie pojadą do Domu Dziecka.

Czytaj więcej: Zostań Świętym Mikołajem

Mikołajki

  6 grudnia panował w naszej szkole szczególny klimat, gdyż - zgodnie z tradycją obchodziliśmy przemiły dzień - mikołajki. Dla każdej klasy znalazły się paczki. Młodszym dzieciom wręczał je osobiście Mikołaj. Tego dnia,  kto chciał, ubrał się na czerwono i założył mikołajową czapkę. Było dużo radości i uśmiechów.

Wioletta Rokita

Statystyki

Odsłon artykułów:
2435522

Ogląda nas

Odwiedza nas 41 gości oraz 0 użytkowników.