Boże Narodzenie '17

"Świeć przykładem"

   W ramach akcji "Świeć przykładem" przedszkolaki oraz uczniowie naszej szkoły otrzymali zawieszki  odblaskowe. Odblaski przekazał policjant z instruktażem i krótką pogadanką nt. bezpieczeństwa.  Zobaczcie jak świecimy.

Dziękujemy!

99. ROCZNICA ODZYSKANIA NIEPODLEGŁOŚCI

99. ROCZNICA ODZYSKANIA NIEPODLEGŁOŚCI

Za nami uroczystości związane z obchodami odzyskania niepodległości. Jak co roku składały się one z dwóch części. 10 listopada 2017r. w sali gimnastycznej można było obejrzeć montaż słowno- muzyczny przygotowany przez uczniów klas II gimnazjum wspomaganych przez Kubę Jabłońskiego z klasy III, Emilię Paszko z klasy I szkoły podstawowej oraz harcerzy  z 6 LDHSG „Żubry” .  Nad całością czuwali nauczyciele odpowiedzialni za akademię: p. Ewa Klepacka, p. Renata Wnukowska, p. Wioletta Rokita, phm. Elżbieta Bielawska, phm. Bożena Zaniewska oraz p. Leszek Zaniewski. W drugiej części obchodów szkolnych można było zaśpiewać znane i lubiane pieśni patriotyczne.

Czytaj więcej: 99. ROCZNICA ODZYSKANIA NIEPODLEGŁOŚCI

Dzień Edukacji Narodowej 2017

  13 października 2017 r. uroczyście obchodziliśmy Dzień Edukacji Narodowej. Klasy siódme i szósta szkoły podstawowej przygotowały spektakl pt. ,,Obyś cudze dzieci uczył, czyli skąd wziął się nauczyciel na świecie?”  pod kierunkiem p. Krystyny Bochenek i p. Wioletty Rokity.

Czytaj więcej: Dzień Edukacji Narodowej 2017

Zbiórka nakrętek - RAZEM MOŻEMY WIĘCEJ!

  Wzorem lat poprzednich, w roku szkolnym 2016/2017 kontynuowaliśmy w naszej szkole akcję, która polegała na zbiórce plastikowych nakrętek (po sokach, napojach, nabiale, środkach chemicznych itp.).  Zebrane nakrętki były  przeznaczone:

  • dla  dzieci niepełnosprawnych z gminy Dąbrowa Białostocka (pomoc w zakupie wózków inwalidzkich),
  • Ewie Piekarskiej z naszej gminy (pomoc w leczeniu i zakupie sprzętu rehabilitacyjnego).

  DZIĘKUJEMY WSZYSTKIM UCZNIOM I ICH RODZICOM I KREWNYM, którzy włączyli się w akcję i  zachęcamy do dalszego zbierania nakrętek i dostarczania ich do szkoły.

Statystyki

Odsłon artykułów:
2279706

Ogląda nas

Odwiedza nas 72 gości oraz 0 użytkowników.