Boże Narodzenie 2018

„Pokój ludziom, pokój światu…”

  Ostatni dzień w szkole spędzaliśmy w atmosferze świątecznej. Uczestniczyliśmy w apelu, na którym mogliśmy obejrzeć jasełka przygotowane przez klasę VIa oraz szkolne koło Teatralka. Grupy pracowały pod kierunkiem p. B.Muchy. Przypomnieliśmy sobie sceny towarzyszące narodzeniu Jezusa. Wysłuchaliśmy kolęd w wykonaniu uczestników przedstawienia, do śpiewania zaangażowała się także publiczność.
  Pojawił się także święty Mikołaj, a to za sprawą „Małej pasji”, która zaprezentowała się w świątecznych układach tanecznych .
  Wszyscy życzyliśmy sobie świąt radosnych i rodzinnych i wielu, wielu prezentów, a te pierwsze już zostały wręczone przez przedstawicieli SU i wolontariuszy.

B. Mucha

Mikołajki

  6 grudnia panował w naszej szkole szczególny klimat, gdyż - zgodnie z tradycją obchodziliśmy przemiły dzień - mikołajki. Dla każdej klasy znalazły się paczki. Młodszym dzieciom wręczał je osobiście Mikołaj. Tego dnia,  kto chciał, ubrał się na czerwono i założył mikołajową czapkę. Było dużo radości i uśmiechów.

Wioletta Rokita

Zostań Świętym Mikołajem

  Zostań Świętym Mikołajem - pod takim hasłem w ostatnich tygodniach prowadzona była w naszym Zespole Szkół zbiórka na rzecz dzieci z UDSK w Białymstoku z Oddziału Onkologii i Hematologii a także Domu Dziecka.
  Wszystkim dzieciom, rodzicom i nauczycielom dziękuję za tak ogromne serce. Nasza zbiórka przeszła najśmielsze oczekiwania. Zebraliśmy 4 ogromne paczki, dwie z nich z nowymi rzeczami dojechały już do Bielska Podlaskiego gdzie Panie Paulina, Karolina i Iza rozdysponują je zgodnie z życzeniami dzieci. Dwie kolejne paczki  z rzeczami nowymi i używanymi, ale w bardzo dobrym stanie pojadą do Domu Dziecka.

Czytaj więcej: Zostań Świętym Mikołajem

Dyskoteka Andrzejkowa

  Andrzejki to czas zabaw. Wykorzystaliśmy to w naszej szkole organizując w dniu 29 listopada dyskotekę. Imprezę przygotował Samorząd Uczniowski, który  zadbał,  aby na naszej dyskotece nie zabrakło największych tanecznych przebojów ostatnich miesięcy. Mimo zmęczenia zabawą, uczniowie zakończyli dyskotekę w doskonałych humorach.

Wioletta Rokita

Statystyki

Odsłon artykułów:
2435650

Ogląda nas

Odwiedza nas 115 gości oraz 0 użytkowników.

Strona główna