Wywiadówka

Spotkanie z rodzicami uczniów ZSS w Lipsku
22.01 2015r.(czwartek) o godz. 15.10.

Porządek :

Zebranie ogólne – korytarz I piętro,

Spotkanie z wychowawcami w klasach.

Niecodzienna uroczystość

Niecodzienna uroczystość

  18 grudnia 2014 r. w ZSS w Lipsku w czasie uroczystego apelu z okazji świąt Bożego Narodzenia miało miejsce niecodzienne zdarzenie. Samorządy szkoły podstawowej i gimnazjum oficjalnie pożegnały pana dyrektora Lecha Łępickiego, który obecnie sprawuje funkcję Burmistrza Lipska. Podziękowaniom za 15 lat pracy na stanowisku dyrektora, najpierw gimnazjum, a później całego zespołu szkół, nie było końca. Kwiatami i piosenką pożegnaliśmy dobrego gospodarza, nauczyciela i pracodawcę. Niejednemu z uczestników uroczystości łza wzruszenia zakręciła się w oku. Pan dyrektor także był wzruszony i zapewnił wszystkich o swojej życzliwości i pamięci.
  Jak okręt nie może płynąć bez sternika, tak i szkoła nie może funkcjonować bez dyrekcji, dlatego gorącymi brawami społeczność szkolna powitała nowego dyrektora ZSS w Lipsku. Została nim pani Maria Bieciuk, która dotychczas pełniła w zespole funkcję wicedyrektora. Natomiast nowym zastępcą dyrektora będzie pani Teresa Sapieha. Obu paniom serdecznie gratulujemy i życzymy wielu sukcesów w pracy zawodowej oraz satysfakcji z poczucia dobrze spełnionego obowiązku.

Ogłoszenie!

  Dyrekcja ZSS w Lipsku informuje o możliwości uczestnictwa uczniów szkoły podstawowej i gimnazjum w zajęciach opiekuńczo-wychowawczych w okresie przerwy świątecznej.
  Planowane zajęcia odbędą się w dniach:
    1. 22-24.12.2014r. w godz. 8.00 – 15.30.
    2. 29 -31.12.2014r. w godz. 8.00 – 15.30.
    3. 02.01. i 05.01.2015r. w godz. 8.00 – 15.30.
  Zainteresowani rodzice powinni poinformować o tym wychowawców klas.

  Przedszkole podczas przerwy świątecznej pracuje zgodnie z planem. Zapisy dzieci wynikają jedynie z potrzeby organizacji żywienia w przypadku większej grupy (powyżej 10 osób).

Wycieczka szkolna

  Wszystkich chętnych uczniów (gimnazjum i klasy V-VI SP) zapraszamy na czterodniową wycieczkę w terminie 09 – 12. 06.2015r. Zapisy u wychowawców klas do końca stycznia. Liczba miejsc ograniczona. [Więcej informacji]

 

Dzień Edukacji Narodowej

Dzień Edukacji Narodowej

  10 października obchodziliśmy w naszej szkole Święto Edukacji Narodowej. O oprawę tego szczególnego dnia zadbały Samorządy obu szkół. Cała społeczność uczniowska doceniła pracę, zaangażowanie i trud wszystkich pracowników ZSS poprzez nadanie im orderów zasługi. Podczas uroczystej gali przyznano odznaczenia, m. in. Order Oczu Dookoła Głowy, Matczynej Troskliwości, Archeo, Abakusa, Czterolistnej Koniczyny, Syzyfowej Pracy i wiele innych. Niezwykłe i kolorowe ordery oraz złote róże wykonało Koło Scrapowe. Życzenia i piosenki wyśpiewali uczniowie przygotowani przez p. W. Rokitę. Humorystyczne scenki ze szkolnego życia przedstawili nam chłopcy z gimnazjum.

Statystyki

Odsłon artykułów:
2166711

Ogląda nas

Odwiedza nas 75 gości oraz 0 użytkowników.

Strona główna