Samorząd Uczniowski

RADA SAMORZĄDU UCZNIOWSKIEGO:

  • Kacper Jabłoński kl. VII – przewodniczący
  • Kinga Chilmonik kl. III A – z - ca przewodniczącego
  • Kajetan Drapczuk kl. V b – sekretarz
  • Piotr Kieczeń kl. III B – sekretarz
  • Aniela Zielepucha kl. VI b - skarbnik

SEKCJA  KULTURALNO – OŚWIATOWA:

  • Klaudia Klara Hejko  kl. III B – przewodnicząca
  • Zuzanna Błaszczyk kl. III A
  • Natalia Paszko kl. III A
  • Gabriela Chomiczewska kl. III A
  • Patrycja Aleksiejczyk kl. III A
  • Patrycja Hećman kl. III A
  • Joanna Borodziuk kl. III A
  • Klaudia Prolejko kl. III A
  • Małgorzata Kowalczuk kl. III B
  • Agata Tkaczuk kl. III B
  • Agata Lisowska kl. III B
  • Urszula Szymczyk kl. III B
  • Mariola Krysiuk kl III B
  • Beata Waszczuk kl. III B
  • Angelika Wilczyńska kl. VIII b
  • Kornelia Eksterowicz kl. VIII b
  • Pola Protasiewicz kl. VIII b
  • Kinga Kasjan kl. VIII b
  • Beata Jacewicz kl. VIII b
  • Weronika Krzywicka kl. VII
  • Weronika Krysiuk kl. VII
  • Julia Kudaj kl. VI b
  • Oliwia Drapczuk kl. VI b

SEKCJA ROZRYWKOWO – PORZĄDKOWA:

  • Jakub Rolewicz  kl. III B - przewodniczący
  • Michał Bułak  kl. III B
  • Jacek Lisowski  kl. III B
  • Jakub Łukaszewicz  kl. IIIB
  • Mateusz Danilczyk kl. III B
  • Michał Sawaniewski kl. III A
  • Mikołaj Piotrowski kl. VI b
  • Paweł Juchniewicz kl. VI b

Opiekunem SU jest p. Wioletta Rokita.


WYNIKI WYBORÓW DO RADY SAMORZĄDU UCZNIOWSKIEGO

  W dniu 11.06.2019r. odbyły się wybory do Rady SU na rok szkolny 2019/2020. W głosowaniu wzięło udział 195 uczniów z klas I-VII. Głosów ważnych oddano 193, nieważnych 2. Nowy zarząd SU w roku szkolnym 2019/2020 tworzą:
  1. Julia Kudaj kl.VI b, uzyskała głosów 45.
  2. Wiktoria Wasilewska kl.V a, uzyskała głosów 25.
  3. Maria Rokita kl.IV b, uzyskała głosów 22.
  4. Cezary Sobolewski kl.VII, uzyskał głosów 21.

Kandydaci do Rady Samorządu Uczniowskiego w roku szkolnym 2019/2020

1. Grzegorz Grabowski – IV a
2. Adrian Sztukowski – IV a
3. Sandra Wasilewska – IV b
4. Maria Rokita – IV b
5. Igor Bogdan – IV c
6. Magdalena Pryzmont – IV c
7. Wiktoria Wasilewska – V a
8. Paulina Krawczuk – V a
9. Nikola Rybałt – V b
10. Tomasz Wierzbicki – V b
11. Emilia Buraczyk – VI a
12. Sebastian Sobolewski – VI a
13. Julia Kudaj – VI b
14. Kinga Jermak – VII
15. Cezary Sobolewski - VII

Karnawałowa dyskoteka

  „Jest karnawał, muszą być tańce”- z takiego właśnie założenia wyszedł Samorząd Uczniowski, który 13 lutego zorganizował szkolną dyskotekę w dwóch grupach: klasy IV-VI SP oraz  klasy VII, VIII i  III Gimnazjum.
Już od progu słychać było  dźwięki dobrej, głośnej muzyki. Długo nie trzeba było czekać z wyjściem na parkiet (zwłaszcza w grupie pierwszej). Wszyscy świetnie się bawili.
Po długim maratonie tanecznym, pełni pozytywnych wrażeń i dobrych emocji zakończyliśmy zabawę.

Wioletta Rokita - opiekun SU

„Poczta Walentynowa” w naszej szkole

  Walentynki to święto zakochanych i zaprzyjaźnionych, więc każdy, kto miał życzenie mógł napisać kilka miłych słów lubianej osobie.  Walentynkowa skrzynka w mig wypełniła się po brzegi.   W czwartek 14 lutego przedstawiciele Samorządu Uczniowskiego rozdawali kartki. „Poczta Walentynowa” cieszyła się dużą popularnością, a obdarowanym przyniosła wiele radości  i uśmiechu.

Wioletta Rokita-opiekun SU

ŚWIĄTECZNE ŻYCZENIA OD SAMORZĄDU UCZNIOWSKIEGO

Dlaczego jest święto Bożego Narodzenia?
Dlaczego wpatrujemy się w gwiazdy na niebie?
Dlaczego śpiewamy kolędy?

Dlatego, żeby się uczyć miłości do Pana Jezusa.
Dlatego, żeby podawać sobie ręce.
Dlatego, żeby się uśmiechać do siebie.
Dlatego, żeby sobie przebaczać.

                                               ks. Jan Twardowski

  Z okazji zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia życzymy Dyrekcji, Nauczycielom oraz wszystkim pracownikom szkoły, aby przy świątecznym stole nie zabrakło światła, ciepła i rodzinnej atmosfery, a Nowy Rok niósł ze sobą wiele szczęścia i pomyślności.

Samorząd Uczniowski

Jesienna dyskoteka

Jesień tuż, tuż….
Przyjdź na dyskotekę zatem już!

  Zapraszamy uczniów klas IV-VI i kl. VII,VIII, III G we środę 26.09.2018 r. w godzinach 16.00- 20.30. (I grupa-parter, II grupa –drugie piętro).
P.S. Dla klas IV przygotowaliśmy krótkie otrzęsiny.

  Będą odwozy!

Statystyki

Odsłon artykułów:
2281766

Ogląda nas

Odwiedza nas 99 gości oraz 0 użytkowników.