Na galowo

  Przypominamy uczniom szkoły podstawowej o tym, że w piątek 10 października 2014r. obowiązuje Was strój galowy - w tym dniu przeżywamy Święto Patrona Szkoły.

SU SP

ZAPROSZENIE NA DZIEŃ EDUKACJI NARODOWEJ

  Serdecznie zapraszamy na akademię przygotowaną z okazji Dnia Edukacji Narodowej, która odbędzie się w dn. 10.10.2014r. o godz. 12:45 w sali gimnastycznej naszej szkoły.

SU SP i Gimnazjum

PASOWANIE

  Nasi pierwszoklasiści obserwują, przeżywają, uczą się- przygotowują się do pasowania na ucznia szkoły podstawowej.
Uroczystość pasowania odbędzie się 8 października o godz. 9.00. Zapraszamy!

Dzień Uśmiechu

1377090869 gyxagu 600  W piątek, 3 X2014r. obchodziliśmy po raz pierwszy w szkole Dzień Uśmiechu. W tym dniu obowiązywały następujące zasady: UŚMIECH!- Promienny na powitanie, pożegnanie- cały czas! Do plecaka, bądź ubrania przyklejona uśmiechnięta buźka oraz... Żółty element ubrania. I cały ten szkolny dzień był żółty i uśmiechnięty! Dziękujemy wszystkim, którzy włączyli się w naszą akcję. Uśmiechamy się do Was promiennie! :)

Jesienna dyskoteka

Jesienna dyskoteka

  23.09. 2014r. rozrywkową działalność rozpoczął Samorząd Uczniowski SP. Zaprosiliśmy w tym dniu uczniów kl. IV-VI na dyskotekę jesienno- otrzęsinową. Zabawę rozpoczęliśmy od przetestowania klas IV. Sprawdzaliśmy ich ogólną wiedzę o szkole. Należało się popisać wiedzą o Samorządzie Uczniowskim, ilości krzeseł, uczniów czy tez stołów pingpongowych oraz znajomością koloru niektórych oczu... Nieco lepsza w punktach okazała się klasa 4b. Jednak obie klasy uznajemy już za pełnoprawnych członków starszej części społeczności uczniowskiej! Dyskotekowe tańce okazały się doskonałym lekiem na deszczową jesień.
  Dziękujemy nauczycielom, którzy pamiętali o naszej prośbie związanej z pracą domową! NA przyszłość także się polecamy!

 

Więcej artykułów…

Statystyki

Odsłon artykułów:
2423111

Ogląda nas

Odwiedza nas 400 gości oraz 0 użytkowników.

Strona główna