Mikołajkowo...

Mikołajkowo...

  Mikołajkowo, czerwono, radośnie - tak było w naszej szkole 5 grudnia. Do wszystkich klas w tym dniu dotarły anioły św. Mikołaja (on sam, niestety, był zbyt zajęty) i przyniosły prezenty! Radość zatem towarzyszyła nam przez cały dzień! A teraz zadanie dla każdego z Was: Ty bądź świętym Mikołajem! Spraw komuś radość! Pamiętaj, że św. Mikołaj Cię obserwuje!

Dyskoteka Andrzejkowa w SP

Andrzejki 2014

  Kto na dyskotece klas IV- VI- bawił się, szalał, tańczył, sprawdzał, co go czeka w przyszłości? Sprawdźcie sami!
W ocenie SU dyskoteka andrzejkowa, która odbyła się 26 listopada 2014r. należała do wyjątkowo udanych!

Dzień Życzliwości

Dzień Życzliwości

  21 XI obchodziliśmy w szkole Dzień Życzliwości i Pozdrowień. Zwracaliśmy uwagę na to, że życzliwość nie wymaga wielkich ofiar. Wystarczy przyjazny gest czy miłe słowo. Zorganizowana przez nas poczta życzliwych kartek cieszyła się sporą popularnością. A jeszcze więcej zainteresowania wzbudziły plakaty z pozdrowieniami. Był to szczególny dzień, w którym nauczyliśmy się, że nawet gdybyśmy otrzymali wszystkie wspaniałości świata, nic nam to nie pomoże, jeśli nie ma drugiej osoby, której moglibyśmy o tym powiedzieć.

MISIE NIE TYLKO DO PRZYTULANIA

DZIEŃ PLUSZOWEGO MISIA

  25 XI 2014r. w Dniu Pluszowego Misia razem z nami uczyły się nasze misie, które przecież służą nie tylko do przytulania!
W specjalnym samorządowym konkursie dwie klasy zdobyły nagrody - dzień bez pracy domowej! W klasach III i IVa było więcej misiów niż uczniów! Gratulujemy!
  Dziękujemy także pierwszakom z piękne wykonanie piosenki „Pokochaj Pluszowego Misia".

Wyniki Konkursu Wiedzy o Patronce Szkoły

Konkurs Wiedzy o Patronce

  Z okazji Święta Patronki Szkoły SU SP zorganizował Konkurs Wiedzy o Patronce dla kl. IV-VI. Najlepszą znajomością życiorysu Anastazji Milewskiej wykazała się kl. IVa i to ona zajęła I miejsce w konkursie. Kolejne miejsca: II- kl. Via, III- kl. IVb. Wyróżnienia otrzymały kl. V i VIb.
Nagrody zostały wręczone podczas uroczystości z okazji Dnia Edukacji Narodowej.

Statystyki

Odsłon artykułów:
2395226

Ogląda nas

Odwiedza nas 70 gości oraz 0 użytkowników.

Strona główna