Obchody Święta Patrona

  12 października 2015r.uczniowie szkoły podstawowej obchodzili Święto Patrona Szkoły.
  Była to szczególna okazja do zapoznania się z postacią Anastazji Milewskiej- niezwykłej lipskiej nauczycielki. Wszystkie klasy obejrzały w tym dniu unikatowy film pt. „Powrót", który powstał w latach 70-tych XX wieku z inicjatywy Warszawskiego Koła Towarzystwa Przyjaciół Lipska. Po projekcji filmu uczniowie klas IV-VI zapalili 50. zniczy pod pomnikiem „Zginęli za Polskę". Postać A. Milewskiej nierozerwalnie jest bowiem związana nie tylko ze szkołą, lecz także z mieszkańcami naszego miasta rozstrzelanymi w 1943r. w Naumowiczach.

Czytaj więcej: Obchody Święta Patrona

ŚWIĘTO PATRONA W SP

  13.10.2015r. (wtorek) szkoła podstawowa obchodzi Święto Patrona. Przypominamy, że W TYM DNIU UCZNIÓW KLAS I-VI OBOWIĄZUJE STRÓJ GALOWY!

UŚMIECHNIJ SIĘ!

  2 października, czyli w najbliższy piątek, obchodzić będziemy w naszej szkole DZIEŃ UŚMIECHU. Nie zapomnijcie zatem założyć w tym dniu czegoś żółtego! Przede wszystkim jednak pamiętajcie, że w tym dniu uśmiechamy się promiennie! Przyklejamy także do ubrania lub plecaka uśmiechnięta buźkę.

UŚMIECHNIĘTA PODSTAWÓWKA

2 października świętowaliśmy w naszej szkole DZIEŃ UŚMIECHU. Jak było? Żółto, żółciutko i radośnie! Takich dni nam potrzeba i takie lubimy! Dziękujemy wszystkim, którzy włączyli się w naszą uśmiechnięta akcję.

Wyniki wyborów do Rady Samorządu Uczniowskiego SP

  W dniu 16 czerwca 2015r. odbyły się wybory do Rady Samorządu Uczniowskiego na rok szkolny 2015/16. W głosowaniu wzięło udział 144 uczniów klas I-V. Jeden głos był nieważny.

  Wyniki głosowania:

  • Jakub Klepadło, kl. IVa – 30 głosów – wiceprzewodniczący,
  • Aleksandra Borodziuk, kl. IVa a – 2 głosy,
  • Tomasz Krawczuk, kl. IVa – 11 głosów,
  • Kinga Kasjan, kl. IVb – 27 głosów – skarbnik,
  • Pola Protasiewicz, kl. IVb – 33 głosy – przewodnicząca,
  • Urszula Raś, kl. IVb – 9 głosów,
  • Gabriela Chomiczewska, kl. V – 15 głosów – sekretarz,
  • Jakub Rolewicz, kl. V – 10 głosów,
  • Kinga Chilmonik, kl. V – 7 głosów.

  W następnym roku szkolnym w Radzie Samorządu Uczniowskiego pracować będą: Pola Protasiewicz, Jakub Klepadło, Kinga Kasjan i Gabriela Chomiczewska.

Statystyki

Odsłon artykułów:
2316850

Ogląda nas

Odwiedza nas 105 gości oraz 0 użytkowników.

Strona główna