Rozstrzygnięcie konkursu "Moje wakacje nad Biebrzą"

  30 października 2013 r. został rozstrzygnięty ogólnopolski konkurs organizowany przez Biebrzański Park Narodowy pt. „Moje wakacje nad Biebrzą".

Czytaj więcej: Rozstrzygnięcie konkursu "Moje wakacje nad Biebrzą"

LAUREACI KONKURSU DIECEZJALNEGO

LAUREACI KONKURSU DIECEZJALNEGO

  1.06.2013r. w Ełku odbywał się VIII Ogólnopolski Festyn Rodziny i Dzień Dziecka. Podczas tego Festynu wręczono nagrody Laureatom Diecezjalnego Konkursu „Wiem, komu zawierzyłem". W tym konkursie byliśmy najlepsi! Wśród laureatów i osób wyróżnionych znalazło się aż 5 uczniów naszej szkoły: Mateusz Boruch z kl.2a, Monika Danilczyk z kl.6b, Ewa Chomiczewska z kl.4b, Weronika Danilczyk z kl.4a oraz Justyna Sadowniczyk z kl.1a(gimnazjum). Uczniów do konkursu przygotowała p. Agnieszka Boruch. Gratulujemy!

X Gminny Konkurs Recytatorski "Niektórzy lubią poezję"

  29.05 2013r. odbył się X Gminny Konkurs Recytatorski ,,Niektórzy lubią poezję" ph. ,,Rodzina" w ramach ogólnopolskiej kampanii ,,Postaw na rodzinę". Konkurs składał się z dwóch części: recytacja wierszy i występ kółka teatralnego ,,Iskra" w kabaretowym przedstawieniu ,,Grunt to rodzinka".

Czytaj więcej: X Gminny Konkurs Recytatorski "Niektórzy lubią poezję"

Zmagania z mitologią - II części

  10.05 2013r. w I części odbył się konkurs mitologiczny dla kl. V – tej. Celem konkursu było:

  • zebranie wiadomości o bogach i bohaterach;
  • wyjaśnienie znaczenia wskazanych związków wyrazowych;
  • współpraca z innymi w zespole koleżeńskim.

  W konkursie wzięło udział 6 drużyn (,,Jabłko niezgody", ,,Labirynt", ,,Syzyf", ,,Nić Ariadny", ,,Herkules", ,,Zeus") po 3 osoby w każdej. Wieniec laurowy spoczął na głowach Agnieszki Sztukowskiej, Emilii Rutkowskiej i Mateusza Drapczyńskiego (,,Labirynt"). Gratulujemy!
  II część zmagań z mitologią uświetnił występ kółka teatralnego ,,Iskra" w przedstawieniu kabaretowym ,,Mitologia ekologiczna". Spór o ekologię na świecie toczyli bogowie olimpijscy i herosi.

Statystyki

Odsłon artykułów:
2435823

Ogląda nas

Odwiedza nas 80 gości oraz 0 użytkowników.