DZIEŃ PAPIESKI

  W konkursie plastycznym nagrody otrzymują Dorota Prolejko z kl. 4b i Agata Warejko z kl. 4a.Efekty tych konkursów można było obejrzeć na specjalnej wystawie. W międzyklasowym konkursie wiedzy o Janie Pawle II  nagrodzeni zostają następujący uczniowie:  Ewa Chomiczewska z kl. 4b, Aleksandra Masiejczyk z kl. 4a, Dominika Lisowska z kl. 5, Sylwia Nieścier i Ewa Bienasz z  kl.2c gimnazjum.
  Wszystkim laureatom gratulujemy!
  Zwycięzcy proszeni są o zgłoszenie się do swoich katechetów w celu odebrania nagród.

Konkurs o aniołach

  W konkursie plastycznym „Anioły do mnie wysyłaj” zorganizowanych przez parafię Najświętszego Serca Jezusa w Augustowie zostali zauważeni i nagrodzeni nasi uczniowie: Bartłomiej Biedul z kl. 5, który zdobył III miejsce; wyróżnienia otrzymali: Sylwia Nieścier z kl. 2c, Weronika Snarska z kl. 1, Tomasz Rakus z kl. 3, Zuzanna Biedul z kl. 0.
  Gratulacje!

Rozstrzygnięcie konkursu fotograficznego "Rok Dzikich Łąk w BPN"

  Konkurs pt. „Rok Dzikich Łąk w Biebrzańskim Parku Narodowym” adresowany był do uczniów klas IV-VI szkół podstawowych, uczniów szkół gimnazjalnych oraz ponadgimnazjalnych i propagowany za pośrednictwem pisma przyrodniczo – historycznego „Nasza Biebrza”, a także strony internetowej BPN.
  Szkołę Podstawową w Lipsku reprezentowały w tym konkursie uczennice uczestniczące w zajęciach rozwijających z przyrody. Dziewczęta, wraz z prowadzącą zajęcia p. Barbarą Aleksiejczyk, wybrały się w tym celu na kilkugodzinną wyprawę w teren. Najlepsze fotografie zostały wysłane do Biebrzańskiego Parku Narodowego.
  Komisja konkursowa w składzie: Agnieszka Henel, Katarzyna Nowicka i Piotr Tałałaj, zebrała się w dniu 11.10.2012r. i dokonała oceny zdjęć nadesłanych na konkurs. W kategorii Szkoła Podstawowa II miejsce zajęła  nasza uczennica - Olga Wierzbołowicz z klasy VI B.  
  Fotografię Oli oraz inne nagrodzone w konkursie zdjęcia możecie oglądać na stronie: http://www.biebrza.org.pl/index.php?wiecej=1437&wiecej_news=1

Statystyki

Odsłon artykułów:
2423539

Ogląda nas

Odwiedza nas 487 gości oraz 0 użytkowników.