"Warzywa i owoce nie tylko na stole, bawią nas i w szkole!"

  19 października kl. I – VIwzięły udział w akcji prozdrowotnej pod hasłem: „Warzywa i owoce nie tylko na stole, bawią nas i w szkole!". Na zajęciach lekcyjnych pod czujnym okiem wychowawców uczniowie przygotowali pyszne przekąski owocowo – warzywne. Celem akcji było kształtowanie umiejętności zdrowego stylu życia poprzez zachęcenie społeczności uczniowskiej do spożywania owoców i warzyw.

Czytaj więcej: "Warzywa i owoce nie tylko na stole, bawią nas i w szkole!"

ŚWIATOWY DZIEŃ BEZ TYTONIU

  31 maja obchodziliśmy Światowy Dzień bez Tytoniu. To ważna data w kalendarzu działań profilaktycznych. Z tej okazji uczniowie klas III – VI wzięli udział w konkursach promujących zdrowy styl życia.
  W konkursie pod hasłem: „Zdrowie naszym największym skarbem" wyróżniono następujących uczniów z klasy trzeciej:

  • Huberta Krzywickiego,
  • Paulinę Karycką,
  • Weronikę Krysiuk,
  • Julię Bejnarowicz.

Czytaj więcej: ŚWIATOWY DZIEŃ BEZ TYTONIU

Na Popołudniu z Pasją...

  Powstały krokusy jak żywe! Kolejne spotkanie dla aktywnych dzieci i ich mam odbyło się w poniedziałek 20.04.2015r. Okazało się, że to, co wydaje się trudne - wcale takim nie jest.

Krokusowe popołudnie

  Serdecznie zapraszamy na kolejne Popołudnie z Pasją, które odbędzie się 20.04.2015r. o godz. 16:00.

Z pasją na Wielkanoc

Z pasją na Wielkanoc

  W poniedziałkowe popołudnie (2 marca 2014r.) po raz kolejny spotkali się ci, którzy lubią coś z pasją tworzyć. Tym razem zamienialiśmy zwykłe styropianowe jajka na wielkanocne ozdoby. Nam się podobało! I tworzenie i efekt końcowy. A wam?

Wielkanocne pasje

  W poniedziałek, 2.03.2015r. na godz. 16:00 zapraszamy na kolejne POPOŁUDNIA Z PASJĄ. Tematem spotkania będą ozdoby wielkanocne. Koszt spotkania 5 zł.

Statystyki

Odsłon artykułów:
2396030

Ogląda nas

Odwiedza nas 56 gości oraz 0 użytkowników.