Popołudnie z aniołkami

  Zapraszamy na „Popołudnie z pasją", które odbędzie się w najbliższy poniedziałek, 17.11.2014r. o godz. 16.00.
  Tematem zajęć są makaronowe aniołki. Można zabrać ze sobą wzory do wykonania aniołków oraz pistolet do klejenia na gorąco.

BEZPIECZNA DROGA UCZNIA DO SZKOŁY

  29 października dzieci z kl. I – III oraz grupy przedszkolnej wzięły udział w spotkaniu z policjantem p. Wojciechem Protasiewiczem. Głównym celem akcji była pogadanka dotycząca bezpiecznej drogi ucznia do szkoły. Uczniowie przypomnieli zasady zachowania na drodze, przyswoili sobie treści związane z bezpieczeństwem w ruchu drogowym, nawykiem zapinania pasów, noszenia kamizelek, elementów odblaskowych, przechodzenia przez jezdnię w miejscach dozwolonych, a także konieczności przestrzegania wyznaczonych miejsc do zabaw.

Owocowa biżuteria

  W ramach akcji „Czas na zdrowie..." ogłoszony został konkurs na biżuterię „owocowo - warzywną". Zainteresowane uczennice podeszły bardzo kreatywnie do tego wyzwania. Powstały korale, bransoletki, kolczyki, broszki, spinki. Materiały, które wykorzystano to: pestki dyni, jabłek, nasiona fasoli ,bobu, masę plastyczną i filc.
  W klasach I  – III nagrodzono wszystkich, którzy podjęli wyzwanie, czyli: Martę Boruch, Amelię Szymczyk i Pawła Lisowskiego. W klasach IV - VI nagrody otrzymali:

  • I miejsce – Ewa Chomiczewska, Agata Lisowska
  • II miejsce – Joanna Czygier, Kinga Chilmonik
  • III miejsce - Dorota Prolejko

  Wyróżnienia: Hanna Trochimowicz, Aleksandra Czarnoskutow, Wiktoria Maksimowicz, Gabriela Chomiczewska, Pola Protasiewicz.

"CZAS NA ZDROWIE"

  W październiku uczniowie kl. I – VI wzięli udział w konkursie prozdrowotnym pod hasłem: „Czas na zdrowie . Owoce i warzywa w szkole". Celem akcji było kształtowanie umiejętności zdrowego stylu życia poprzez zachęcenie uczniów do spożywania owoców i warzyw.
Klasy I – III pod czujnym okiem wychowawców przygotowały przekąski owocowo – warzywne, zaś IV – VI kompozycje owocowo – warzywne. Za udział w akcji wszyscy zostali nagrodzeni.

Jesienne dekoracje...

  Już gotowe! Kolorowo, brokatowo, błyszcząco... Dziewczynki były zachwycone!

Popołudnia z pasją- jesienne dekoracje

  Ruszamy z nowymi pomysłami i serdecznie zapraszamy mamy z dziećmi na kolejne spotkanie w dniu 29 września 2014r. o godzinie 16.00 w ZSS w Lipsku. Podczas spotkania będziemy robić jesienne dekoracje. Prosimy o zabranie ze sobą naczynia szklanego (flakon, wazon słoik) najlepiej z szerokim wlotem oraz kasztanów, żołędzi, kolorowych liści, jarzębiny.... Czekamy!

Statystyki

Odsłon artykułów:
2395960

Ogląda nas

Odwiedza nas 88 gości oraz 0 użytkowników.