Nałogom powiedz – NIE!

Nałogom powiedz – NIE!

  W dn. 19 listopada 2013 r. w ramach programu profilaktycznego odbył się w naszym gimnazjum międzyklasowy konkurs na temat różnych nałogów i uzależnień. Wszystkie klasy miały przygotować i zaprezentować plakat, wiersz, scenkę lub piosenkę na temat wylosowanego uzależnienia. Trzeba przyznać, że uczniowie poszczególnych oddziałów wywiązali się należycie z tego obowiązku.
  Zmagania konkursowe oceniało jury, które po obejrzeniu wszystkich scenek przyznało pierwsze miejsce klasie II C za prezentację o uzależnieniu od internetu i gier komputerowych. Wyróżnienie zaś przyznano uczniom z klasy III C, którzy w zabawny sposób ukazali agresję słowną i wulgarność niektórych ludzi.

Czytaj więcej: Nałogom powiedz – NIE!

ŚWIATOWY DZIEŃ RZUCANIA PALENIA

  21 listopada nasza szkoła włączyła się w obchody Światowego Dnia Rzucania Palenia. Służyła temu akcja plakatowa oraz inscenizacja pt. „Dziękuję, ja nie palę!" przygotowana przez uczennice kl. V b.
Uczniowie kl. I – III i IV – VI wzięli również udział w konkursie plastycznym pod hasłem: „Tak spędzam wolny czas".

Czytaj więcej: ŚWIATOWY DZIEŃ RZUCANIA PALENIA

Popułudnie z pasją - ozdoby świąteczne

Popułudnie z pasją - ozdoby świąteczne

  20 XI odbyło się kolejne spotkanie z cyklu „Popołudnie z pasją". Uczestnicy spotkania ozdabiali świąteczne bombki, gwiazdki i serduszka. Bardzo cieszymy się, że nasze spotkania cieszą się popularnością i przychodzą na nie nowe mamy z dziećmi. Myślimy już o kolejnym spotkaniu, a tymczasem... zapraszamy do galerii.

Popołudnie z pasją

  Serdecznie zapraszamy mamy z dziećmi na zajęcia warsztatowe z decoupage już w najbliższą środę 20.11.2013r o godz. 17.00 w budynku szkoły. Tematem zajęć są ozdoby bożonarodzeniowe: gwiazdki, bombki, serduszka. Materiały do zajęć zapewniają organizatorzy.

Popołudnia z pasją

Popołudnia z pasją

  Za nami kolejne spotkanie z cyklu „Popołudnia z pasją". W poniedziałek 4 listopada 2013r. dzieci i ich mamy miło spędziły popołudnie ozdabiając przedmioty techniką decoupage. O tej sztuce - z pasja opowiadała mama Hani - p. Joanna Trochimowicz. Pani Asiu, bardzo dziękujemy! Zajęcia sprawiły uczestnikom ogromną radość. I dlatego... Ciąg dalszy nastąpi!
  Popatrzcie, jak ciekawie mogą wyglądać zwykłe słoiki, pudełka itp...

Popołudnie z pasją

W ramach kampanii "Postaw na rodzinę!"
serdecznie zapraszamy dzieci z mamami na:
POPOŁUDNIE Z PASJĄ
w dniu 04.11.2013r. / poniedziałek/ o godz. 16:00
w budynku szkoły.
Tym razem zapraszamy na zajęcia z decoupage!
Liczba miejsc ograniczona!
Zgłoszenia w bibliotece szkolnej.

Statystyki

Odsłon artykułów:
2436829

Ogląda nas

Odwiedza nas 159 gości oraz 0 użytkowników.