Wyniki konkursu „RODZINA - MÓJ NAJWIĘKSZY SKARB"

  Komisja konkursu „RODZINA- MÓJ NAJWIĘKSZY SKARB" zorganizowanego przez Szkolny Zespól ds. Profilaktyki postanowiła przyznać następujące nagrody i wyróżnienia:

W kategorii klas I-III

  • Maja Makuła z kl. IIb - I miejsce
  • Julia Wnukowska z kl. IIc - I miejsce
  • Eryk Gładczuk z kl. IIIb - II miejsce
  • Marta Boruch z kl. IIIb - II miejsce
  • Sandra Wasilewska z kl. IIb - III miejsce.

Wyróżnienia otrzymują: Dominik Krysiuk z kl. IIc, Oliwia Daniczyk z kl. IIIb, Kinkga Skokowska a kl. IIIb, Roksana Łukaszewicz z kl. IIIb

W kategorii kl. IV-VI

  • Aleksandra Borodziuk z kl. VIa - I miejsce
  • Natalia Dobko z kl. IVa - II miejsce
  • Kacper Dziemiach z kl. IVb - III miejsce

Gratulujemy!

17 listopada 2016 r. – Światowy Dzień Walki z Nałogiem Palenia Tytoniu

16 listopada 2016 r. - Światowy Dzień Tolerancji

KONKURS O RODZINIE

  Zespól ds. Profilaktyki Szkoły Podstawowej zaprasza wszystkich uczniów klas I-VI i osoby z nimi spokrewnione do wzięcia udziału w konkursie plastycznym pt. "Rodzina- mój największy skarb". Termin dostarczenia prac upływa 30 listopada 2016 r. Prosimy o zapoznanie się z regulaminem konkursu i wzięcie w nim udziału!

"Warzywa i owoce nie tylko na stole, bawią nas i w szkole"

  W ramach akcji prozdrowotnej: „Warzywa i owoce nie tylko na stole, bawią nas i w szkole" uczniowie kl. II – III pod czujnym okiem pań wychowawczyń wykonali „Stworki – potworki owocowo – warzywne". Dzieci wykazały się ogromną pomysłowością oraz nie lada precyzją, co zaowocowało przepięknymi pracami. W niecodzienny sposób wykorzystano naturalne okazy, z których powstały wspaniałe zwierzaki, ludziki, różne stworki i potworki.

BEZPIECZNA DROGA UCZNIA DO SZKOŁY

  7 września uczniowie kl. I – III wzięli udział w spotkaniu z policjantem – dzielnicowym asp. Pawłem Borodziukiem. Głównym celem akcji była pogadanka dotycząca bezpiecznej drogi do szkoły. Uczniowie przypomnieli zasady zachowania na drodze, przyswoili sobie treści związane z bezpieczeństwem w ruchu drogowym, nawykiem zapinania pasów, noszenia kamizelek, elementów odblaskowych, przechodzenia przez jezdnię w miejscach dozwolonych, a także konieczności przestrzegania wyznaczonych miejsc do zabaw.

Statystyki

Odsłon artykułów:
2436573

Ogląda nas

Odwiedza nas 142 gości oraz 0 użytkowników.