Zimowe dekoracje - po południu

  W piątek, 20 XI 2015 r., spędziliśmy miłe popołudnie przygotowując zimowe dekoracje: świeczniki z cukrem - udającym szron, pachnące cynamonem pierniczkami z masy solnej i aniołki - ze spinacza, wstążki i koralika. Mamy i ich dzieci - potrafią zrobić coś z niczego!

Światowy Dzień Rzucania Palenia

  Jak co roku – w trzeci czwartek miesiąca listopada obchodziliśmy Światowy Dzień Rzucania Palenia. W tym roku przypadł on 19 listopada. Głównym celem obchodów tego dnia było uświadomienie uczniom szkodliwości palenia tytoniu i przekazanie informacji o negatywnym działaniu dymu tytoniowego na zdrowie człowieka. W naszej szkole służyła temu akcja informacyjna oraz inscenizacja profilaktyczno – wychowawcza pt. „Dziękuję, ja nie palę" w wykonaniu uczennic kl. IV.
  Mamy nadzieję, iż nasi uczniowie świadomi są zagrożeń wynikających z palenia papierosów i nie sięgną po nie w przyszłości, a tym samym postawią na zdrowie.

"Warzywa i owoce nie tylko na stole, bawią nas i w szkole!"

  19 października kl. I – VIwzięły udział w akcji prozdrowotnej pod hasłem: „Warzywa i owoce nie tylko na stole, bawią nas i w szkole!". Na zajęciach lekcyjnych pod czujnym okiem wychowawców uczniowie przygotowali pyszne przekąski owocowo – warzywne. Celem akcji było kształtowanie umiejętności zdrowego stylu życia poprzez zachęcenie społeczności uczniowskiej do spożywania owoców i warzyw.

Czytaj więcej: "Warzywa i owoce nie tylko na stole, bawią nas i w szkole!"

ZAPROSZENIE NA POPOŁUDNIE Z PASJĄ

POPOŁUDNIE Z PASJĄ

  Zapraszamy na tradycyjne już Popołudnia z pasją, które odbędą się w najbliższy piątek - 21 listopada 2015 r. o godz. 16.00. Na przekór jesiennej szarudze- przygotujemy zimowo- świąteczne gadżety! Na spotkanie zabieramy ze sobą 2 małe słoiczki. Mamy zabierają swoje dzieci, a dzieci- mamy! Czekamy! Byłoby miło, gdybyście potwierdzili swoje przybycie- przygotujemy odpowiednią ilość miejsc do pracy.

ŚWIATOWY DZIEŃ BEZ TYTONIU

  31 maja obchodziliśmy Światowy Dzień bez Tytoniu. To ważna data w kalendarzu działań profilaktycznych. Z tej okazji uczniowie klas III – VI wzięli udział w konkursach promujących zdrowy styl życia.
  W konkursie pod hasłem: „Zdrowie naszym największym skarbem" wyróżniono następujących uczniów z klasy trzeciej:

  • Huberta Krzywickiego,
  • Paulinę Karycką,
  • Weronikę Krysiuk,
  • Julię Bejnarowicz.

Czytaj więcej: ŚWIATOWY DZIEŃ BEZ TYTONIU

Statystyki

Odsłon artykułów:
2435688

Ogląda nas

Odwiedza nas 114 gości oraz 0 użytkowników.

Strona główna