Na Popołudniu z Pasją...

  Powstały krokusy jak żywe! Kolejne spotkanie dla aktywnych dzieci i ich mam odbyło się w poniedziałek 20.04.2015r. Okazało się, że to, co wydaje się trudne - wcale takim nie jest.

Krokusowe popołudnie

  Serdecznie zapraszamy na kolejne Popołudnie z Pasją, które odbędzie się 20.04.2015r. o godz. 16:00.

Wielkanocne pasje

  W poniedziałek, 2.03.2015r. na godz. 16:00 zapraszamy na kolejne POPOŁUDNIA Z PASJĄ. Tematem spotkania będą ozdoby wielkanocne. Koszt spotkania 5 zł.

Z pasją na Wielkanoc

Z pasją na Wielkanoc

  W poniedziałkowe popołudnie (2 marca 2014r.) po raz kolejny spotkali się ci, którzy lubią coś z pasją tworzyć. Tym razem zamienialiśmy zwykłe styropianowe jajka na wielkanocne ozdoby. Nam się podobało! I tworzenie i efekt końcowy. A wam?

SZKOLNY DZIEŃ PRZECIW PRZEMOCY

  10 XII po raz kolejny obchodziliśmy SZKOLNY DZIEŃ PRZECIW PRZEMOCY. Celem tej akcji jest uświadomienie uczniom naszej szkoły potrzeby bezpieczeństwa i szkodliwości zachowań agresywnych, rozwijanie zdolności empatycznych, poczucia własnej wartości.
  Każdego roku obchody tego dnia przybierają inną formę w zależności od potrzeb i pomysłów.
  W akcję profilaktyczną zaangażowały się uczennice z kl. VI b, które dotarły do całej społeczności szkolnej wręczając im plakietki „Jestem przeciw przemocy". Na przerwach starsi uczniowie prowadzili gry i zabawy ruchowe z młodszymi kolegami. Klasy II – III wzięły udział w konkursie plastycznym na plakat pod hasłem: „ Pokonać Stworka Agresorka".
Pamiętajmy o tym, aby szanować innych!
Starajmy się żyć tak, aby innym było z nami dobrze!
Wyniki konkursu na plakat ph.: „Pokonać Stworka Agresorka".

  • I miejsce – kl. II a
  • II miejsce – kl. II b
  • III miejsce – kl. III

  GRATULUJEMY!

Statystyki

Odsłon artykułów:
2304712

Ogląda nas

Odwiedza nas 74 gości oraz 0 użytkowników.

Strona główna