Popołudnie z pasją - biżuteria

  Serdecznie zapraszamy mamy z dziećmi na kolejne popołudnie z pasją - w poniedziałek 10.03.2014r. o godz. 16.00. Tym razem robimy biżuterię z koralików.

Popołudnie z pasją - bombki

Popołudnie z pasją

  Cekiny, szpileczki, styropian, do pomocy mama i... W ciągu 2 godzin powstaje piękne cudeńko na świąteczne drzewko! Sprawdziliśmy, że to możliwe 2 grudnia 2013r. podczas „Popołudnia z pasją".
  To już ostatnie takie zajęcia w tym roku kalendarzowym. Spotkania organizowane są przez panie T. Sapieha i A. Boruch w ramach realizowanej w szkole podstawowej kampanii „Postaw na rodzinę".

ŚWIATOWY DZIEŃ RZUCANIA PALENIA

  21 listopada nasza szkoła włączyła się w obchody Światowego Dnia Rzucania Palenia. Służyła temu akcja plakatowa oraz inscenizacja pt. „Dziękuję, ja nie palę!" przygotowana przez uczennice kl. V b.
Uczniowie kl. I – III i IV – VI wzięli również udział w konkursie plastycznym pod hasłem: „Tak spędzam wolny czas".

Czytaj więcej: ŚWIATOWY DZIEŃ RZUCANIA PALENIA

Nałogom powiedz – NIE!

Nałogom powiedz – NIE!

  W dn. 19 listopada 2013 r. w ramach programu profilaktycznego odbył się w naszym gimnazjum międzyklasowy konkurs na temat różnych nałogów i uzależnień. Wszystkie klasy miały przygotować i zaprezentować plakat, wiersz, scenkę lub piosenkę na temat wylosowanego uzależnienia. Trzeba przyznać, że uczniowie poszczególnych oddziałów wywiązali się należycie z tego obowiązku.
  Zmagania konkursowe oceniało jury, które po obejrzeniu wszystkich scenek przyznało pierwsze miejsce klasie II C za prezentację o uzależnieniu od internetu i gier komputerowych. Wyróżnienie zaś przyznano uczniom z klasy III C, którzy w zabawny sposób ukazali agresję słowną i wulgarność niektórych ludzi.

Czytaj więcej: Nałogom powiedz – NIE!

Popułudnie z pasją - ozdoby świąteczne

Popułudnie z pasją - ozdoby świąteczne

  20 XI odbyło się kolejne spotkanie z cyklu „Popołudnie z pasją". Uczestnicy spotkania ozdabiali świąteczne bombki, gwiazdki i serduszka. Bardzo cieszymy się, że nasze spotkania cieszą się popularnością i przychodzą na nie nowe mamy z dziećmi. Myślimy już o kolejnym spotkaniu, a tymczasem... zapraszamy do galerii.

Statystyki

Odsłon artykułów:
2436943

Ogląda nas

Odwiedza nas 76 gości oraz 0 użytkowników.

Strona główna