Moi drodzy!
Mam nadzieję, że z niecierpliwością oczekujecie na swoją I Komunię Św. Zanim nadejdzie ten szczęśliwy dzień, przystąpicie do swojej I spowiedzi. Jest niezwykle ważne, byście przygotowali się do niej właściwie.
W ramach przygotowania do spowiedzi:
1. Przypomnijcie sobie co to są grzechy:
2. Posłuchajcie co to jest spowiedź:
3. Wróćcie do katechezy o spowiedzi (opublikowanej na stronie internetowej naszej szkoły w materiałach dla ucznia 23.03.2020 r.).
4. Powtórzcie, proszę, wiadomości katechizmowe dotyczące sakramentu pokuty. Macie je wklejone w zeszycie. 
5. Módlcie się o dobrą spowiedź. Taka modlitwa znajduje się w waszych książeczkach pierwszokomunijnych. 
Jeśli będziecie mieli jakieś pytania lub wątpliwości, skontaktujcie się ze mną, np. pisząc na adres; Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Pod ten sam adres wyślijcie scan/zdjęcie dodatkowej pracy o Janie Pawle II. Do wykonania tej pracy zachęcał Was ks. proboszcz w ostatnią niedzielę. Więcej informacji na ten temat znajduje się w 143 numerze parafialnego Biuletynu "Bazylianka".
Pozdrawiam Was gorąco!
A. Boruch