Mój pomysł na instrument  perkusyjny

Zaprojektuj swój instrument perkusyjny. Pomyśl jakie materiały można wykorzystać np. puszki, pudełka, ziarna zbóż, drobne kamyki, piasek. Zapisz instrukcje wykonania.          Nazwij swój instrument. (Jeżeli ktoś chce i posiada potrzebne materiały może wykonać taki instrument, jeśli nie- wystarczy wypełnić poniższą kartę pracy)

 

Nazwa instrumentu:

…………………………………………………………………………………………………

Potrzebne materiały:

………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………

Instrukcja wykonania:

…………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………..

………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………

Projekt instrumentu:

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Prace należy wykonać do 17  kwietnia, proszę  zrobić zdjęcie  i przesłać na  adres - Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.   Pozdrawiam.