Temat: Przekształcanie wzorów. (temat na 2 godz.) – 25 i 26 maja

  1. Rozwiąż z podręcznika zadania: 2 a,c, 3 a, b, c str. 186; 4,6 str. 187 oraz z zeszytu ćwiczeń: 2, 4 str. 65;

  2. Uzupełnij otrzymaną kartę pracy i odeślij na adres; Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. do 28 maja. Jest to praca na ocenę. Jeśli nie możesz wydrukować karty, to rozwiąż zadania na oddzielnej kartce i wyślij do sprawdzenia. W zadaniu 1 nie musisz rysować tabeli, tylko wyznacz podane zmienne.

 

Temat: Równania – utrwalenie wiadomości. ( temat na 1 godz.) – 27 maja

  1. Rozwiąż z podręcznika zadania: 1 a, f, h, 3,7, 9 a, 10 str. 188.

Dział z geometrii: Twierdzenie Pitagorasa. Temat: Prostokątny układ współrzędnych na płaszczyźnie zapisujecie i rozwiązujecie zadania w zeszycie w kratkę. Łatwiej będzie np. zaznaczać punkty o danych współrzędnych wykorzystując kratki.

 

Temat: Prostokątny układ współrzędnych na płaszczyźnie. ( temat na 2 godz.) – 29 maja

  1. Obejrzyj film: https://www.youtube.com/watch?v=rjDyBauZG3A i https://www.youtube.com/watch?v=QbBSq0AFK3E lub https://www.youtube.com/watch?v=pIpmZC3cm50 (obejrzyj pierwsze 2 filmy lub ostatni)

  2. Przeczytaj z podręcznika temat ze str. 218 i 219 do zadania 1 (z dalszą częścią tematu zapoznasz się na następnej lekcji).

  3. Pod tematem wklej lub przepisz notatkę1 z załącznika.

  4. Rozwiąż z podręcznika zadania: 1, 2 str. 219.

Możesz także wykonywać ćwiczenia utrwalające w serwisie wsipnet.pl i epodreczniki.pl.

Zadania dla chętnych. Z podręcznika zadanie: 8 str. 188; 11,13, 16, 18 str. 189 oraz z zeszytu ćwiczeń: 6, 7 str. 66. Jest to praca na ocenę.

Efekty swojej pracy przesyłajcie w postaci scanów, zdjęć itp. na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.