Ułatwienia dostępu

Już 21 lutego startuje konkurs "Poprawna polszczyzna" zorganizowany przez platformę edukacyjną  Eduelo z okazji Dnia Języka Ojczystego. Uczniowie odpowiedzą na pytania konkursowe sprawdzające ich znajomość poprawnej polszczyzny, a ciekawe wyjaśnienia pomogą im rozwiać wątpliwości dotyczące trudności językowych.

Uczniowie naszej szkoły mogą wygrać w konkursie bony na zakupy w Empiku i eduelowe gadżety, a szkoła może zdobyć dostęp do Konta Premium w Eduelo. Im więcej uczniów weźmie udział w konkursie, tym większa szansa na wygraną!

Zasady konkursu w skrócie

  • Konkurs został podzielony na dwa etapy.
  • I etap konkursu odbędzie się w dniach 21.02.2022 - 7.03.2022 i mogą w nim wziąć udział wszyscy uczniowie naszej szkoły. Należy się zalogować na stronie Eduelo: https://www.eduelo.pl
  • 15 najlepszych uczniów ze szkoły przejdzie do drugiego etapu, który odbędzie się 10.03.2022 o godzinie 17.00.
  • W obu etapach konkursu uczniowie będą podzieleni na trzy grupy wiekowe: klasy I-III, klasy IV-VI, klasy VII-VIII.

Nagrody dla uczniów

  • Laureaci II etapu konkursu otrzymają bony na zakupy w Empiku oraz gadżety Eduelo. Nagrody zostaną przyznane osobno w każdej kategorii wiekowej.

Nagrody dla szkół

Trzy szkoły, których uczniowie zdobędą najwięcej punktów w pierwszym etapie konkursu, wygrają 6-miesięczny darmowy dostęp do Konta Premium. O miejscu szkoły w rankingu konkursowym decyduje suma punktów 50 uczniów, którzy uzyskają najwyższy wynik. Im więcej uczniów spróbuje swoich szans w konkursie, tym większa szansa szkoły na wygraną!

Szczegóły dotyczące konkursu znajdziesz na stronie: https://www.eduelo.pl/konkurs/poprawna-polszczyzna-2022/

Zachęcamy do wzięcia udziału w konkursie.