Wydarzenia z przedszkola

  W słoneczny, upalny poranek 27.06.2022 roku „Pszczółki” wraz z rodzicami wyruszyły na wycieczkę do wioski indiańskiej w Puszczykówce. Czekał tam na nas właściciel wraz ze swoja asystentką.

  23.06.2022 r. 6-latki z grupy „Pszczółek” pożegnały przedszkole… Przygotowały część artystyczną, na którą złożyły się taniec Rock’N’Roll, inscenizacja „O Jasiu, pszczole, wietrze i dzięciole, wiersze o lecie, pobycie w przedszkolu i podziękowania dla pań Dyrektor, nauczycielek i obsługi przedszkola. Z przejęciem recytowały i odgrywały swoje role. Śpiewały też piosenki przypominające o dniach spędzonych w przedszkolu oraz na pożegnanie.

  Rok szkolny dobiegł końca. Dla dzieci nadszedł czas wypoczynku i pożegnania z ulubionymi paniami oraz z koleżankami i kolegami, którymi w ostatnim roku mogli bawić się niemal codziennie.

Wszystkim Biedronkom, Pszczółkom, Motylkom i Świerszczykom szczęśliwego i bezpiecznego wypoczynku w czasie wakacji życzą wychowawczynie!!!!

  Dnia 15.06.2022 r. grupa 6-latków „Pszczółki” udała się na wycieczkę do szkoły. Starszaki odwiedziły swoich starszych kolegów z klasy 1. Zobaczyły, jak wygląda klasa, siedziały w ławkach, żeby poczuć się już trochę jak pierwszaki.