Ułatwienia dostępu

Wydarzenia z przedszkola

20 czerwca 2024 r. przy pięknej pogodzie w obecności zaproszonych gości i rodziców uroczyście odbyło się pożegnanie starszaków.
Był to wyjątkowy dzień dla całej naszej przedszkolnej społeczności, a szczególnie dla tych dzieci, które od września po raz pierwszy przekroczą próg szkoły. Dzieci wspaniale zaprezentowały program artystyczny.  Były wierszyki, piosenki i tańce. Emocji nie brakowało….

7.06.2024 r, po śniadaniu 4-5 latki wyruszyły na wycieczkę do Augustowa do Sali zabaw Fiku-Miku. Jadąc, przez okna podziwiały piękno Puszczy Augustowskiej, jezioro, po którym pływały łabędzie.

Po przyjeździe powitały nas Farmerki Justyna i Basia.  Dzieci podzielone na dwie drużyny zwiedzały Farmę na dwóch ścieżkach edukacyjnych.

Dzień Dziecka w naszym przedszkolu uczciliśmy  3 czerwca 2024r.  Dzień ten obfitował w wiele ciekawych zdarzeń.

  Mama i tata to wielkie słowa, które są synonimem miłości, dobra, ciepła rodzinnego i szczęścia. Mama i tata to pierwsze słowa każdego dziecka. Dla małego dziecka rodzice to najważniejsze osoby w jego życiu, należy więc dbać, troszczyć się i pielęgnować więź między dzieckiem a rodzicem.Dlatego też co roku w naszym przedszkolu pomagamy  dzieciom wyrazić ich miłość do rodziców organizując Dzień Matki i Ojca. Z tej właśnie okazji  w dniach 23 maja – 24 maja odbywały się uroczyste akademie.

We wtorek 21.05.2024r. dzieci z grupy Motylki wyruszyły na wycieczkę do ,,Fabryki Misia" w Białymstoku.